Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a tünetek az első...

Milyenek a tünetek az első hetekben? Mikre lehet számítani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint terhességnél?

Kimaradt mensi,hányás,kívánósság,aluszékonyság,meg ilyenek.

32+6 kismama

2009. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a leggyakoribb a hányingeres, vérnyomásingadozásos, émelygéses panasz, esetleg okozhat szorulást, fejfájást (bár azt inkább pár hétte később). Van aki semmit sem érez, más meg kínlódik, mintha tényleg beteg lenne, nekem két terhességem az első hetekben teljesen eltérő volt, ami közös, hogy mindkétszer ólmos fáradtság vett erőt rajtam, ez ugyan elmúlik, de a terhesség alatt nem vagy csúcsformában végig.
2009. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mind meg van :D szupi
2009. júl. 5. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami nekem van: hányinger, szédülés, émelygés, szagundor, kajaundor, puffadás, savtúltengés, és némi idegbaj :) Ha szerncséd van, megúszod, van akinek semmi baja.
2009. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső tünetek: állandóan büfögtem, égett a gyomrom, majd a nemvárt napján megjelentek a mellemen a kék erek. Teszt nélkül is tudtam, hogy babás vagyok. A többi tünet csak később jött, pl. aluszékonyság, ingerültség.
2009. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem csak egyszerüen kimaradt a mensim, mire teszteltem mar a tesztvonal sötetebb volt mint a kontroll. 5 hetes voltam es mar a doki is latta a pötyit:). Megallapitottam, hogy semmi bajom aztan ra egy hetre kezdödött a gyomoregös hanyingeres rossz közerzetes faradtsagos pokol ami mostanra muloban. 14 hetes.
2009. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fura dolog a kajaval, egyszer ehes vagy, aztan ha elkezdesz enni, mar nem vagy annyira ehes

hanyinger ejjel-nappal

szedules

erzekenyseg, hulye dolgokon mar kiborul a bili fule

szagokra fokozott raallas

folytonos hangos szivdobogas

ijedtseg, a masik pillantban minden oke erzese

gyomorfajas

2009. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!