Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hétben vagyok első bébivel...

17. hétben vagyok első bébivel és a babám az orvos szerint nagyon mozgékony, viszont én még nem érzem. Mikor lehet rá számítani, hogy megmozdul úgy, hogy érezzem is?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik pillanatban:-)

A 16-22 hét között mozdul meg általában először, hogy érzed is.

Először általában este, hanyatt fekve lehet érezni, és lehet, hogy az első mozgások után nem érzed, akár két hétig sem, előfordul.

Aztán egyre jobban érzed majd, eleinte csak fekve, aztán ülve is hosszabb pihenés után, de állva én csak a 20. hét után éreztem. Aztán most meg már velem mosogat meg vasal a 37. héten:-)

Türelem, bár tudom várod, én is türelmetlen voltam:-))

A 18 hét sokaknak bejön:-))

2008. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont 17 hetesen éreztem először :-)

Nem szoktál érezni a pocidban nagyon finom kis érintéseket? Olyan, mint amikor valaki a bőrödet nagyon gyengéden simogatja. Mert ha igen, akkor az már ő lesz. Mostmár bármikor tapasztalhatod a mozgását, és egyre intenzívebb lesz.

2008. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 18 hetesen éreztem először, de utána még pár hétig nem minden nap, vagy csak naponta 1-szer, 2-szer. :)
2008. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 16 hét végefelé lettem benne biztos, hogy ő az, aki kopogtat belülről! :) Tök jó érzés.
2008. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a nagyon gyors válaszokat!!! :)
2008. máj. 19. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is első baba lesz, ezért mi később érezzük. Először a 20.hétben éreztem egyértelműen a picur mozgását, előtte csak olyan volt mintha "bélmozgásom" lenne, de nem voltam benne biztos, hogy a baba is lehet. Nem sokára te is érzed. Boldog babavárást. Üdv.: 30 hetes kismama
2008. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!