Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, elég sokat...

34 hetes vagyok, elég sokat keményedett ma a hasam és kicsit mensis fájdogálás is volt egy párszor, elmenjek a dokihoz? Vagy ez normális, ez már jósló fájás? Elég ha a védőnővel beszélek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mg Citricit szedek 2x2-t (már régóta keményedik a pocim, de nem ennyit, mint ma) és pinenek is eleget. De tanácstalan vagyok. Nem szeretném, ha korábban megszületne a babánk. 1,5 hét múlva megyek csak a dokimhoz.
2009. dec. 29. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám mindenképp.
2009. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem mindenképp konzultálj a dokiddal, ez a koraszülés beindulásának jele is lehet. Én is így voltam a múlt héten (32. hét). A dokim azt javasolta emeljem a Magne b6 adagom 3x2-re, több pihenés, ha nem múlna, biztonság kedvéért írt fel diaphilint. Ha ezek után sem múlnak a panaszok azonnal szóljak neki, ha kell befektet a kórházba (megfigyelés, magnézium infúzió stb.), egyikünk sem szeretné, ha a kicsi ilyen korán érkezne.
2009. dec. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NAgy valószínűséggel ez már jósló fájdalom...állítólag addig nincs baj, amíg elmúlik. Hívd fel azért a dokidat, de kis mensi fájdalmaim nekem is vannak esténként 2-3 alkalommal, de igen enyhék. Szerintem ez még nem jelenti azt, hogy hamarabb fogsz szülni, itt olvastam a fórumon, hogy valakinek már 19-20. héttől vannak jóslói, és időre szült. Pihenj sokat, és úgy tudom, hogy még 2 hétig eheted a magnéziumot, utána már nem szabad. Egyébként én is azt eszem.

Minden jót!

(33. hetes mami)

2009. dec. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, enyhén érzem a mensis fájást, csak bizonytalan vagyok ugyebár, hogy ez belefér, vagy sem. Ma kicsit később felhívom.

Köszi a válaszokat!

2009. dec. 30. 08:07
 5/5 A kérdező kommentje:
A védőnőm ki van kapcsolva, a doki asszisztense is. A dokim szabin van. Holnap lesz már, hát még a mai napot kivárom.
2009. dec. 30. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!