Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Joslo fajas lenne, de normalis...

Joslo fajas lenne, de normalis hogy ilyen gyakran faj es kemenyedek?

Figyelt kérdés
Meg csak 32 hetben vagyok es majdnem egy hete hogy faj a hasam, derekam, nem erosen, lehet turni de viszont egyre surubben, kb masfel orankent. Van mikor 3orankent jelentkezik ujbol, van mikor 10-20 percenkent kemenyedik be. Elso terhessegemnel is 30 hetesen kezdodtek de akkor csak egy heten egyszer ketszer fordult elo, nem ilyen gyakran. Volt mar valakinek iyen gyakori fajas es kemenyedes es mikor szult? MagneB6 semmit nem segit.
2011. ápr. 9. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen tünetek voltak, és még a méhszájam is nyitva volt fél ujjnyira. 3 nappal túlhordtam a fiam. Én örültem ezeknek a fájásoknak, mert megszoktam és nem volt nehéz a szülés, 2 óra elatt kint volt vajúdással együtt.
2011. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!