Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan jelentettétek be a...

Hogyan jelentettétek be a férjeteknek/párotoknak, hogy terhesek vagytok? Ötleteket várok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt csináltuk (ő kérdezte, mert állandóan húzni vonni kellett olyan fáradt voltam, ezért csináltuk együtt), de mindig is álmodoztam arról, hogy majd hogy szeretném "beadni" a férjemnek, hogy jön az utánpótlás.


Az enyém imádja a csokit! Egy csokis dobozba akartam volna tenni és szem elé helyezni. (bár sokan most bizti funnyognak, hogy csoki meg pisi???, de itt nem ezen van a lényeg. A két csíkon!!!:)))

2009. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
62%

Ez csak otlet , nem voltam meg terhes, de ha en tudnam meg elobb , vagy varatlan lenne a dolog , ugy szeretnem , hogy veszek egy irto edi ,icike picike kis cipocsket es becsomagolom es mint ajandek atadom... :D

Szerintem aranyos , kicsit romantikus is , persze idozitestol is fugg + mikozben csomagolja , latod a teljes reakciot!

Majd ird meg , hogyan csinaltad es mi lett a hatas ! ;)

2009. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerkőcnél elég faramucin sikerült, met pont kórházban volt, amikor megtudtam, és látogatás alatt, pontosabban előtte az utcán kellett elmondanom, mert a haverok is már úton voltak hozzá. Nem bírtam volna várni még egy napot vele.

A második tesztcsíkot meg ő nézte meg hamarabb, így ő újságolta el nekem. De becsapott, mert azt mondta lehangoltan, hogy megint semmi, aztán a kezembe nyomta a tesztet. Annyira megörültünk, hogy még a gyerek is mghallotta, pedig ő bent játszott a szobában.

Kicsit parázok is emiatt, nehogy baj, legyen, mert akkor egy 4,5 éves kisgyereknek elég nehéz lenne megmagyarázni, hogy mégsem lesz tesója. Remélem nem kerül ilyenre sor!!!

Talán csak mondjad neki, hogy ideje lenne elkezdeni spórolni, és mondjuk babakötvényre gondoltál.

Vagy várjál Valentinnapig és tedd bele valami kis dobozkába. Bár én nem bírnám ki addig. Előre is hozhatod az ajándékozást!!!

2009. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi leültünk a szokásos esti mitörténtvelemaznap-beszélgetésre, majd amikor kért egy pohár vizet, behoztam egy üres poharat, amiből a teszt állt ki. Először nem esett le neki, forgatta, levette a kupakját... Először azt hitte, lázmérő :)

Gondolni sem mert a sikerre, mert sok idő után inszemmel sikerült végül. aztán perse lezuhant a tantusz, átlukasztotta az emeleteket... :))))

2009. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A ferjemnek eppen szuletesnapja volt amikor kiderult,hogy terhes vagyok.Becsomagoltam neki a tesztet,ez volt az egyik ajandek.
2009. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én miután megcsináltam a tesztet, bevittem, és letettem mellé az ágyra. Nem akarta elhinni, mivel halvány volt (és szerintem nem is látott még rendesen). Egy biztos, rogton el kellett mondanom:)
2009. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi együtt csináltuk a tesztet. Kb. 20 mp alatt megjelent a két csík, én még nem hittem el, ő meg már ujjongott. :)
2009. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi nagyon rajta voltunk a dolgon, tehát nem volt meglepetés, hogy terhes vagyok, de amikor pozitív lett a teszt végre (kb. 4 hónap próbálkozás után), akkor otthagytam Neki a fürdőben olyan helyen, ahol biztosan megtalálja, mert aznap Én korábban mentem dolgozni. Olyan aranyos volt, lefényképezte a telefonjával, és a legközelebbi barátainak mutogatta egész nap. :-)
2009. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a Velencei-tó partjára hívtam,mondván menjünk kutyát sétáltatunk.Épp naplementére értünk oda.Ültünk a tó partján és akkor átadtam a pozitívos tesztet(a dobozával együtt,hogy tudja értelmezni :-) )ő meg majdnem el is sírta megát.Hát így történt.

38 heteske

2009. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek az ötleteket.Mindegyik tetszik.
2009. jan. 27. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!