Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány cm a magzat a 11. héten?...

Hány cm a magzat a 11. héten? Nektek látszott már a pocitok ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyi idősen még max a puffadás látszik, van akinél az sem.

2014. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4,8 cm volt a babám 11 hetesen.

Úgy tudom, hogy a méh csak a 16. héten kezd el kiemelkedni, tehát addig biológiailag lehetetlen terhes pocit növeszteni. Nekem csak a 26. héttől látszódik.

2014. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5+5 hetesen még semmit nem láttak, 8 hetesen 1.94cm, 9+3 hetesen 3.04cm, 10 hetesen 3.94 cm! Ha megnézed először 10 nap alatt nőt 1 centit majd 4 nap alatt :) Ma vagyok pontosan 11 hetes és bizony lehet látni azt, hogy nem vagyok egyedül, de ez azért van mert vékony típus vagyok és amit az előttem szóló is írt ez még puffadás, pedig az állandó hányás miatt én még nem is híztam hanem 1.5 kilóval kevesebb is vagyok mint amivel kezdtem, de ez is normális ilyenkor!
2014. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!