Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen barnázás es nyitott...

21 hetesen barnázás es nyitott kulso mehszaj. Valaki volt mar igy?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnal, megnyugtatott hogy nincs semmi gond,a babaval sem.Nem tudja, hogy mitol lehet.Ott azt mondta zart a mehszaj, de itthon vettem eszre, hogy a papiromra 3100-as erteket irt.

2014. máj. 26. 18:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, sétáltam, buszoztam, házas élet is mehet ezzel az értékkel.. Szóval semmi nem volt tiltva ... Annyi hogy azért a dokinál Te is kérdezz rá mindenre, h ő mit gondol, illetve ha több napig lesz barnázgatás mindenképp nézesd meg újra magad!! A lényeg hogy ez az érték teljesen jó, nem kell aggódni miatta!!
2014. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A fertőzést csak a boncolási jegyzőkönyvből tudtam meg :(
2014. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Rendes piros vér volt, mikor már orvoshoz mentem. Előtte és utána is volt, hol piros, hol barna.
2014. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!Azt mondta setalhatok es pihenjek.Remelem hamarosan elmulik a barnazas,ha nem vissza megyek es vetetek mintat.

Kedves utolso valaszolo!Nagyon sajnalom ami veled tortent.Akkor nem is volt semmi elojele a fertozesnek csak a verzes?

2014. máj. 27. 11:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Vizeletbe volt baktérium, de azt mondták ez természetes, meg hogy biztos szennyezett volt a pohár. Utána elkezdtem barnázni, bementünk a klinikára, méhszáj elvileg zárt volt, de nem csináltak kenet vételt, írtak rutascorbint és pihenés magnézium. Később már vérzés jött, akkor már késő volt, kinyílt a méhszáj, szivárgó magzatvíz, eltűnt a buroksapka és beindult a szülés. Ez 2 éve volt. Azóta ismét babát várok, más orvossal, sűrűn van kenet vétel és eddig minden rendben 23 hetes vagyok :)
2014. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szivbol sajnalom!En holnap megyek a vedonomhoz es viszek vizeletet is.Abbol kiderul majd, hogy van e fertozes.Nagyon felek nehogy nalam is bekovetkezzen a legrosszabb.A gyakori mehszaj nezegetesnol nem lehet gond?

Boldog es zokkenomentes babavarast kivanok!

2014. máj. 27. 13:06
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs gond a méhszáj nézegetéstől, viszont megnyugtat engem legalábbis ezek után.
2014. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!