Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még mindig nagyon hihetetlen,...

Még mindig nagyon hihetetlen, mikor tudatosul már bennem? Még mindig aggódom? Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy küzdötted le a félelmedet?

Figyelt kérdés
Második gyermekemmel vagyok várandós, de annyira hihetetlen hogy itt van. Első gyermekünk is nehezen jött össze, a férjem problémája miatt, gyógyszert szedett, utána jött össze a fiunk. Utána ismét sikertelen próbálkozás, és orvoshoz járás után, úgy döntöttünk feladjuk hogy legyen még gyermekünk. És megtörtént a csoda, terhes lettem, spontán, férjem gyógyszeres kezelése nélkül sikerült. De még nagyon hihetetlen, és félek, aggódom mindig hogy nehogy valami baj legyen. 22 hetes vagyok most és kislányt várunk :)
2014. máj. 27. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért is lenne baj, hogy doki nélkül lettél terhes?! Gratulálok!!! :)
2014. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi baja lenne, ha minden vizgsálaton ok volt minden. Az semmit nem számit hogy hogy fogant. az sem ha természetes uton az sem ha lombikkal.
2014. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ige minden eredményem rendben, csak hihetetlen hogy itt van és minden rendben vele :)
2014. máj. 27. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki:-) Remélem hamarosan én is örülhetek aggódva :-)
2014. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan estem teherbe csak nálunk velem volt a baj. 35 hetes vagyok brékel egész nap, de még én sem fogtam fel, hogy bennem van.Majd szerintem akkor tudatosul mikor megszüljük. Viszont az aggódós korszakomon már túl vagyok. Gratulálok és sok szép napot a babáddal!
2014. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rejtjel ***** válasza:
Szerintem minden kismama fél, izgul, aggódik. ne lovalld bele magad, mert semmi értelme. MINDEN RENDBEN LESZ! Ezt ismételgesd sokszor :)
2014. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!