Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, volt valakinek...

Kismamik, volt valakinek olyan gondja, hogy fajt a hasa fent jobb oldalt a bordanal? Alig birok neha ulni. Az epe lehet ugye?

Figyelt kérdés
Ki mit tett ellene? Megcsak 12+3hetes vagyok,remelem rosszabb nem lesz. Ja,a dokim kulfoldi konferencian van par napja,nem erem el,ezert kerdezlek titeket. :) elore is koszi. Agi

2014. máj. 27. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de kesobb, talan a 20.het kornyeken. Nagyon rossz volt, pont ahogy irod. Kb 1 hetig tartott. Ha visszajon az orvosod azert menj el, de pl. nekem nem volt semmi, azt mondtak, talan nyom valamit a baba.
2014. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne várd meg a nőgyógyászodat! minél előbb keresd fel a háziorvosodat! valószínűleg ártalmatlan, de a jobb bordaív alatt jelentkező fájdalom a terhesség alatt akár súlyos problémát is jelenthet, amit egy egyszerű vérvétellel ki tudnak szűrni
2014. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Voltam vervetelen mult heten. Az teljesen tokeletes volt,ahogy a vizelet is. Azert menezem dolgozik-e az orvosom.
2014. máj. 28. 08:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit korai még... nekem 32. héten epepangásom lett, kórházba is kerültem vele 3 hétre. Nekem attól volt hogy a kisfiam óriási volt és elnyomta az epémet és a vezetékeket.
2014. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, latszik, hogy en Angliaban voltam, ahol orvos sem latott, csak vedono vagy mi.. Az meg legyintett mindenre. Meg jo, hogy nem lett bajunk. Ezek szerint komoly is lehet, tenyleg menj orvoshoz. 1-es voltam.
2014. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,olvastam en is,h ez kesobb "jellemzo". Amig nem tudok orvoshoz menni,megprobalok kamilla teat inni,kerulni a zsiros eteleket,cukrot. Ezzel amugyse artok,es nem is kerul erofeszitesbe. Koszonom a segitseget.
2014. máj. 28. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs baj! :)

A jobb bordaív alatti fájdalom nemcsak epeproblémát jelezhet, hanem a HELLP szindróma egyik korai jele is. És bár ez jellemzően a 3. trimeszterben jelentkezik, a terhesség alatt ugyan ritkán, de sajnos bármikor kialakulhat.


#2-es voltam

2014. máj. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!