Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá esély hogy megtudom a...

Van rá esély hogy megtudom a nemét?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok és már nagyon érdekel a kis picur neme. Pénteken megyünk a párommal 4D-s uh.-ra. Szerintetek van rá esély hogy megtudom a nemét? És ha meg is tudom, az mennyire lehet biztos?

2014. máj. 27. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen! :) Mi 12 hetesen plusz pár naposan mentünk és megmondták a 4D-én hogy kislány :) Ma a kórházban a 19 hetes uh-on pedig megerősítették :) Szerintem megtudhatjátok!


19hkm

2014. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha a képen látszik a fütyije, akkor 90% felettvan a bizonyosság. Ha viszon nem látszi semmi, csak 60% esély, hogy kislány.
2014. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A 16. hettol lehet megmondani biztosra, szoval megtudjatok penteken :)
2014. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha azt mondjak, hogy lany, az nem biztos. Viszont ha megvan a futyi, akkor igen :)
2014. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha mutatja magát, akkor igen, megtudjátok. Ha épp úgy fordul, akkor lehet 20 hét fölött mondják csak meg.


Az én fiam már 14 hetesen egyértelműen látszott, mindig úgy fordult, hogy lássuk a kukacát...

2014. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha megmutatja akkor igen látni fogjátok. Jü szakember jó géppel ha a baba ugy helyezkedik akkor már a 12. heti uh-on is meg tudja mondani a nemét föleg ha fiú akkor akár biztosra de sokszor a lányt is eltalálják.
2014. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha jól fordul és egyértelműen ott a fütyi, akkor fiú. ha nincs ott semmi egyértelmű fügyiség, akkor valószínű lány. De a fiúkat biztosabbra szokták mondani. Nekünk 16. héten TIPPELTEK lányt, csak az alapján, mert nem volt ott egyértleműen fütyi, de ezt még ekkor sem mondták biztosra.
2014. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem a 19. héten a 4D-n nem mondták még biztosra mert úgy feküdt a baba. Ráadásul a köldökzsinórt is berakta a lábai közé : D
2014. máj. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekünk 16+5 naposan egyértelműen megmondták hogy kisfiú (teljesen széttette a lábait). azóta megszületett és nem tévedtek :-)
2014. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekünk 16 hetesen mondtak meg a lányt és 13 hetesen a fiút:) 4D-n mindkettőt

18 hkm

2014. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!