Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, kb két órája tartó erős...

SOS, kb két órája tartó erős fájások 36 hetesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 36+4 hetes kismama vagyok, kb 2 órája kezdődött, egyik pillanatról a másikra erős mensis görcseim lettek, kb 8 percenként, de nem rendszeres, idővel erősödött, már a derekam is fáj, szoktak jóslóim lenni, de ez más, olyan mintha feszülne szét a derekam, mit csináljak????? Itthon vagyok egyedül 3 éves lányommal.
2014. máj. 28. 12:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Dehogy állítják le! Én januárban szültem 36+5 hetesen. Teljesen egészséges lett. Benn sem maradtunk a kórházban tovább mint azok a babák, akik időre jöttek : )
2014. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Jajj de izgi:-))))

Nem fogják leállítani,hiszen már célegyenesben vagy, 37-ik hetesen érett a baba. Beindult a drága, mihamarabb menj a kórházba a cuccoddal! Ha nem múlt zuhany hatására,akkor szülni fogsz. Lassan rendszereződni is fog. Kitartás, szép szülést kívánok neked!!!!!!!!!!! Majd írj!

2014. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nem soká akkor irány a kórház. Remélem nem csak vaklárma :)))
2014. máj. 28. 13:54
 14/26 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy kezdődött a szülés :)
2014. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem is így indult 37. héten! :) Menj be a kórházba.. addig amíg a párod nem lesz szabad, szerintem bemehet veled a kislányod. Ha nincs más ötlet..
2014. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14%

szerintem írj ki kérdést a gyakorin :(

az ilyenek szex helyett is inkább netezhetnének...

2014. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

pedig ebből szülés lesz én is így voltam és rendszertelen fájással mentem be de feszült nekem is a derekam is és nem vártam tudtam hogy szülés lesz.

Ha más nincs akkor vidd magaddal a kórházba és majd a férjed egyből oda menjen ne haza

2014. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mivel még rendszertelenek a fájások, egy órát kibírsz amíg lesz a lányodnak felügyelet. Addig készülődj össze, gondold össze a dolgaidat mert valószínüleg pár napig nem leszel otthon. :) Szerintem ez már szülés. :) Minden jót.
2014. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Húha, izgalmas :)
2014. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
ebbol babo lesz :) nekemis rendszertelen vol szinte vegig es nem is fajt annyira. Konkretan be se akartam menni,vegul mindenki unszolasara mentem be, amint kiszalltam a taxibol rogton 2 perces brutal fajdalmas fajasok jottek es onnantol 2 ora mulva mar mellettem fekudt a pici lanyom :)
2014. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!