Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben folyás?

Első trimeszterben folyás?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen folyás normális az első timeszterben? Nekem nem fáj, nem viszket, fehér, picit túrós, de ha megszárad a bugyin, sárgás lesz. Segítsetek légyszi!
2014. máj. 28. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van. Első terhességemnél is volt és teljesen normális. Hol vizesebb, hol sűrűbb, de amíg "friss" állapotban fehér addig nincs gond, főleg ha semmi más tüneted nincs mellé!
2014. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom magamat kezelni. Gombám volt párszor, azt tudom, hogy az túrós, de az baromira viszket. Két nőgyógyásznál votam, nem is nézték meg, csak felírtak vmit. Én így nem szeretnék haszálni semmit. :(
2014. máj. 28. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet gomba akkor is, ha nem viszket. Figyelj, szerintem hallgass az orvosokra, jobban jársz. Valószínűleg olyan gyógyszert írtak fel, amit alkalmazhatsz nyugodtan terhesség alatt is és gondolom nem alaptalanul tették.
2014. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na ez zavar, hogy meg sem nézték, és mindketten mást írtak fel. :D

Nem tudom miért nem lehet tenyészteni, és kezelni.

2014. máj. 28. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elején volt sűrűbb folyásom. Volt amikor fehér ragacsos volt, máskor hígabb, átlátszó. Ha megszárad, akkor nálam is kissé sárgásabb lesz a színe. Orvosom megvizsgált, teljesen rendben volt minden. Én havonta járok magánorvoshoz és ő minden alkalommal megvizsgál, megkérdezi van e panaszom. Nem hallottam még ilyenről, hogy látatlanba felírnak valami gyógyszert..... azt mondta, miért nem vizsgál meg? Mi az oka?
2014. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt túrós jellegű.
2014. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott. Csak nem nézett meg. Szerintem így azért elég nehéz eldöntenie mi lehet.
2014. máj. 28. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem fogadott orvosom minden "apró" folyásnál megnézett! Az volt az elő, hogy kérdezte milyen színű, mondtam fehér (általában az volt), és ő rögtön mondta, hogy "Akkor feküdjünk fel arra az asztalra!" Nekem sajnos elég gyakran van/volt fertőzésem, mindig kaptam rá gyógyszereket, különbözőeket! Azt is mondta még, ha bármilyen viszkető, égő érzést érzek menjek vissza, akkor is, ha épp nem rendel...és hívassam le az osztályról, megvizsgál!
2014. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!