Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul, hogy a harmadik...

Előfordul, hogy a harmadik trimeszterben megnő a hüvelyi folyás mennyisége?

Figyelt kérdés
Eddig is volt folyásom, a tenyésztés szerint minden rendben. Sem állaga, sem színe nem változott, viszont több lett jóval az utóbbi napokban. Főleg gyalogláskor vagy közvetlen felkelés után "jön". Van valakinek hasonló tapasztalata?
2008. jún. 12. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is több lett, az első trimeszterben is sok volt, de a másodikban lecsökkent normálisra, most megint sok. Az állaga, színe, szaga a szokásos. Dokinál ma voltam pont, már éppen kiléptem volna az ajtón, amikor eszembe jutott és rákérdeztem. Azt mondta, ez nem gond.

2008. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, ez természetes az utolsó hetekben. De ha valami furcsát észlel (szaga van, vagy sűrűbb az állaga, esetleg kellemetlen égő, viszkető tünettel jár), az már nem normális és orvoshoz kell fordulni.

Üdv, 36 hetes kismama

2008. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!