Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki így a MagneB6-...

Járt már valaki így a MagneB6-tal, vagy ez nem is a vitamin miatt lehet?

Figyelt kérdés
Eddig magnézium citrátot szedtem, semmi bajom nem volt. Most elfogyott és vettem magne b6-ot. Majdnem egy doboz elfogyott, napi 4-6 szemmel szedtem mikor hogy. Régebben is szedtem napi 2-3 szemmel akkor semmi baj nem volt, most viszont napok óta farkaséhség van rajtam. Hallottam már mástól, hogy csinálhat étvágyat, na de nálam nem az van hogy étvágyat csinált hanem egész nap éhes vagyok, de olyan szinten hogy étkezés után közvetlenül is émelygek és egész nap korog a gyomrom. Nagyon rossz érzés, hogy eszek és nem lakok jól, éhes vagyok evés után is. Elvileg jót tesz az idegeknek is a vitamin, de én úgy érzem csak feszültebb lettem ettől. Lehet nem is a magne b6 miatt van ez a szó szerint farkaséhség? Amúgy 36. hétben vagyok. Másnak is volt ilyen?
2014. máj. 29. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a 36. héten alapból farkas éhes voltam magnézium nélkül is. Állandóan ettem. :)

Ettől függetlenül lehet neked a MagneB6-tól, én is szedtem terhesen is és nem terhesen is, nem emlékszem hogy ilyen problémáim lettek volna vele. Nekem az idegeimre kifejezetten jól hatott kisbaba mellett.

2014. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Margit84 ***** válasza:
Simán el tudom képzelni.. még csak 8 hetes vagyok, kb 2 hónapja szedem vitamin mellett, de csak napi 1 db-ot, de így is állandóan éhes vagyok, de enni nem tudok, mert semmi nem esik jól mindentől hányingerem van, semmi nem válik be igazán. Tegnap már nem vettem be a magneb6-ot, mert totál ki vagyok készülve a fáradtság+éhség kombinációtól. Remélem, hogy valamit javulni fog.. Még éjjel is 1,5 - 2 óránként arra kelek, hogy éhes vagyok, ennem kell...
2014. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet abba hagyom pár napra hátha javul. 2-es nekem al első hetekben csak a savanya- csípős kaják mentek le a torkomon, egész télen narancsom, kínai savanyú levesen éltem hiába voltam éheds mást nem kívántam. Most meg a hideg kaják pl. hideg gyümölcs leves, keszőce, fagyi, jegeskávé, hideg gyümölcs sali, szóval minden ami hideg és könnyű kaja.
2014. máj. 29. 10:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 7. héttől a Magne B6-ot szedem napi 3 szor, előtte is rengeteget ettem, már a pozi teszt előtt is kb a 4.héttől, azóta is tart ezt az étvágyat.


Amúgy meddig fogod szedni még a Magnéziumot? Én úgy hallottam, hogy legkésőbb a 32.héten elszokták hagyni, vagy neked kifejezetten ajánlotta a doki még mindig? 12+6 hkm

2014. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 36. hétig ajánlotta a doki a magnesii citricit, attól nem volt nagy az étvágyam.

Amúgy már hallottam, hogy a Magne B6-ra többen panaszkodtak emiatt. Nekem a doki nem is javasolta.

2014. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A magne b6-ban lévő b6 vitamin váltja ki ezt a farkas éhséget. De neked 36 hetesen már nagyon valószínű, hogy semmilyen magnézium készítményt nem kellene szedned. Beszélj erről az orvosoddal, hogy szükséges e még.
2014. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Margit84 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nekem egyenlőre a meleg hús vagy csontleves és a fagyi esik jól. Mindegyik jó, de éhes is maradok sajnos... Most a banánnal és az üres kiflivel kísérletezek.
2014. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a dokim, hogy szedjem még 2 hétig, de én meg úgy gondolom, hogy totál telítődtem...:( úgyhogy bár nem hangoztatom neki de abbahagytam. Napi 1-et beszedek, de többet nem, mert nem érzem már magam jól tőle. Amiért viszont kicsit haragszok rá, hogy a kalciumot nem mondta hogy szedjem, pedig már a 25. héttől kezdve mondom neki, hogy annyira fájnak a kezeim éjszaka, hogy sokszor már sírok a fájdalomtól,hajnalba már felkelek annyira fáj és se krém se borogatás nem használ meg ropognak a csontjaim amik előtte soha nem ropogtak, azt mondta ez mind normális felesleges bármi vitamint szedni...most hogy utánaérdeklődtem másnál is kiderült nem csak a vizesedés miatt van ez hanem lehet kalcium hiány is úgyhogy most magnézium helyett erre tértem rá:(
2014. máj. 30. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!