Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki használt Klion D 100...

Aki használt Klion D 100 hüvelytablettát, érzett a használata közben viszektést/irritációt?

Figyelt kérdés
Az elsőt tegnap használtam el, utána rögtön viszketni kezdtem, ma már nincs viszketés, de fáj, éget kívül, mintha felmarta volna a hüvely nyálkahártyáját. Volt valakinek ilyen? Abba kell hagyni ilyenkor a használatát?
2014. máj. 29. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, azt használtam...nekem az első kúp égetett, csípett, az elég kellemetlen volt, de csak ameddig fel nem oldódott, kb 20 percig éreztem, a többinél már nem is volt ilyen...reggelre "jött ki a felesleg"...bocsi!
2014. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Klion nagyon erős,teljesen kipucol,és ha orvos felírta akkor használd el.Jellemző rá,hogy irritál.Kapható a gyógyszertárban lacto kúp,ami helyreteszi a hüvelyflórát,érdeklődj utána a klion kúra után nagyon hasznos lesz.Vagy kefírbe mártott tampon is jó ha ahhoz van gusztusod.
2014. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de 1-2 nap után elmúlt ez a kellemetlen érzés...
2014. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, nagyon sok folyásom volt, és nagyon viszkettem, abba is hagytam.
2014. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!