Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek nem fogom szeretni a...

Félek nem fogom szeretni a babámat, érzett valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok. Félig meddig tervezett volt a terhességem, akartunk babát csak kicsit később, úgy 1 év múlva. Persze nem bántam meg és a terhességem is zavartalan volt eddig, nem volt semmi tünetem sem lehet pont ez miatt is de nem érzem azt, hogy én pár hét múlva anyuka leszek. Ez így sem igaz teljesen, mert félig már anyuka vagyok, 2 éves kora óta én nevelem páromnak a kislányát akit nagyon szeretek és most elkezdtem félni, hogy mi van ha nem fogom a babámat annyira szeretni, mint a nevelt lányomat. Mikor megismertem páromat akkor már túl voltak a pelenkázós kisbaba korszakon így ez nekem kimaradt "szerencsére" és félek hogy mi van ha nem lesz türelmem a kicsihez, vagy nem fogom annyira szeretni. Valahogy eddig fel se fogtam szerintem az egészet, most mikor már pár hetem van hátra most kezdtem el félni, úgy érzem mintha elröpült volna ez a 8 hónap és jóformán nem is gondoltam bele a szülés utáni hónapokba. Érzett valaki hasonlót? Meg fog ez változni? Ugye szeretni fogom, mert most még olyan idegen az egész?
2014. máj. 30. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amint meglátod, el fog múlni minden félelmed! Hidd el!


2 csodás gyermek anyukája!

2014. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt érzed ezt, de nem kell aggódni mert ez megváltozik. Másképp fogod szeretni a saját gyereked :)
2014. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szülés után alig várod majd, hogy a karjaidba vedd, át kell élned azokat a pillanatokat, ne aggódj, imádni fogod.
2014. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyismerősöm érzett így terhessége alatt nemrégiben, már megvan a baba és ő a legboldogabb anya világon.
2014. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az apukám mesélte nemrégen, hogy amikor a húgom született, és anyu épp szült, akkor ő végig csak arra gondolt, hogy vajon szeretni fogja-e a húgomat is annyira mint engem. Mert elképzelhetetlennek tartotta, fel se fogta, hogy mást is szerethet úgy, mint engem. Aztán ott voltunk vele immár mindketten és az apukám egyszercsak azt érezte, hogy a szeretet végtelen. Nem olyan, ami kifogyna, lekorlátozódna, megfelelőzdne, hanem a szeretet olyan dolog, ami termelődik, sokszorozódik és árad mindkettőnkre nagyon is elegendő mértékben :)
2014. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!