Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok....

KingCunyka kérdése:

35 hetes kismama vagyok. Tegnap reggel óta menstruációs görcseim vannak, és a derekam is nagyon fáj, a fájdalom pedig nem nagyon szűnik. Ez mi lehet? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem onnantól voltak hasonló tüneteim, hogy a fiam feje beékelődött. Ilyenkor már nyom mindent, hosszabb sétát nem is nagyon bírtam tenni, mert már alig bírtam ki 20 percet pisilés nélkül, meg úgy éreztem, leszakad a pocakom már. Az a nyomás, amit a baba fejecskéje kifejt a méhnyakra, a medencédre, okozhat ilyen mensi szerű görcsöket, meg ez mind kisugározhat derékba is.
2014. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még mindig nagyon görcsölók...hát remélem hogy caak arrol van szó..akkor ezek nem szülési fájások?? Első babám...és kicsit félek.
2014. márc. 25. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Meleg zuhany, ha nem múlik szerintem nézesd meg magad!!
2014. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha esetleg beindult a szülés, akkor se aggódj, már mindene teljesen fejlett, nem lesz baj! Írj hogy hogy vagy!! Folyamatosan görcsölsz? Vagy periodikusan jön?
2014. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most egy darabig nem fájt...de most megint nagyon görcsölök és a derekam is fáj...nem tudom mit csináljak... itt ahol élek ninxs kórház...igy mentőt kellene hivni...ede feleslegesen nem szeretnék kórházba menni..mit tegyek???
2014. márc. 25. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
menny zuhanyozz le meleg (nem forró) vízzel, ha igaziak a fájások rendszereződni fognak, ha csak jóslók, elmúlnak
2014. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Megyek lezuhanyzom...hátha segít...majd irok hogy elmult e.
2014. márc. 25. 16:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Jólvan! Várom!
2014. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem írtál...remélem hogy minden rendben van!
2014. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, elmult a görcsölés, és el is aludtam.. :) most ébredtem nem rég , most egy kicsit , megint érzem, minimálisan...sztem reggel bemegyek a dokihoz.
2014. márc. 25. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!