Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes vagyok. Már a nyákdug...

40 hetes vagyok. Már a nyákdugó lehet ez a véres szerüség de már 2szer is távozott egy egy darab. a hasam is fáj, de fura, hogy csak akkor fáj ha járok, ülök. és ha lefekszem abba marad. Ebből nem lesz valami baj?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A nyákdugó darabokban is távozhatsz. Az, hogy lefekszel és elmúlik, ez a jósló!

Amikor lefekszel/tusolsz és akkor sem múlik el, akkor a vajúdás kezdődött meg. Hamarosan meg lesz :-)!

2014. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*távozhat
2014. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én uígy vagyok, de 37+1-en. Tegnap direkt szólt a doki, h ne ijedjek meg, ha véres lesz a köv adag nyákdugó. (szóval nekem is akkor fáj a pocak, ha járok/ülök és fekvésre még aludni is tudtam reggel) Sztem tágulunk. Nekem tegnap 1 ujjnyira minden nyitva volt már.
2014. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tegnap nekem is azt mondta a doki hogy 1 ujjnyira.most nemtudom eldönteni,hogy már szóljak neki erről vagy még várjak.
2014. máj. 31. 10:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyugi :) én észre sem vettem mikor távozott a nyákdugó. 40+6 napra szültem és én úgy mentem a kórhàzba,hogy éjjel fél 12-kor elmentem pisilni, lenéztem aztan egy vértócsa volt alattam. Majd gyakorlatilag a semmiből jöttek a fájások, rögtön 5 percesek lettek. Hozzáteszem egész nap, mielőtt bementem "mintha megakarna jönni" érzésem volt.

Remélem tudtam segíteni :) Kitartás, már nem sok van vissza :)

2014. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 37+1-es válaszoló vagyok. Én direkt rákérdeztem a dokinál, azt mondta, hha magzatvíz szivárgást v vérzést észlelek (nem barnázást, vérzést) akkor induljak azonnal, egyébként csak ha fájások is vannak.
2014. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
vanak fájások is csak rendszertelenek de már rendesen fáj,és ha lefekszem akkor nem fáj ugy,vagy egyaltalán
2014. máj. 31. 17:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Nos, mi a helyzet veletek?
2014. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
már megvan a baba 1 én született meg.
2014. jún. 9. 10:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, mesélj! Róla és a szülésről is! Hogy vagytok azóta?
2014. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!