Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van ha a magzatom négy...

Baj van ha a magzatom négy napja nem mozdult meg?

Figyelt kérdés
eddig mindennap meg mozdult szerda óta nem mozog a magzatom szerintetek ez baj ? a védőmön az mondta hogy csipkedjem a hasam és akkor meg mozdul és mondtam neki h én nem fogom csipkedni a hasam és akkor az mondta majd ő csipkedi . van más megoldás arra esetleg hogy mozogjon ? kedden megyek ultra hangra de féle hogy valami baja van a babámnak :((

2014. máj. 31. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy???
2014. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Hány hetes vagy? Ha már régóta mozog, akkor érdemes megnézetni, ha 1 napig nem mozog. De ha még pici, akkor lehet hogy csak nem érzed. A csípkedésnek nem látom értelmét, azt a baba nem érzi, hisz védi a hasfal,méhfal,burok...
2014. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
csináld azt amit a védőnő mondott!!!ha ezt nem akarod és nagyon aggódsz akkor menj be a kórházba egy ultrahangra!
2014. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
tényleg fontos hogy hány hetes vagy. nekem kb 20. héten mozdult meg határozottan (előtte is napi szinten éreztem valamit) és azóta éjjel-nappal mozog. ha ó az idő ha borús...remélem nincs gond.
2014. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
kedden leszek 20 hetes terhes . nem tudok elöbb menni ultra hangra keddre kaptam időpontot tegnap be mentem a szombathelyi korházba és nem fogadtak mert nem volt időpontom
2014. máj. 31. 12:27
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Első baba? Én az első terhességnél 18-19 hetesen éreztem először hogy mozog, és utána volt hogy 1-2 napig semmi. A 22. hét után éreztem napi szinten. Második - harmadik babánál már mindennap éreztem a 18. héttől.
2014. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell minden nap még érezned. Én volt hogy egy hétig nem éreztem a 20. hét körül, pedig Ő mozgott. Ne a hasad csipkedd, hanem ballagj el a védőnőhöz és hallgassatok szívhangot!
2014. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha a hasad csipkeded, az csak neked fáj, attól még nem kezd el mozogni a magzat.

Nyomogasd, vagy evés után, intenzív mozgás után figyeld.

Ha lefekszel a hátadra, akkor könnyebb érzékelni a mozgást ilyen fiatal terhesen.

2014. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az enyém Húsvét hétfőn rúgott utoljára. Szerdán volt még szívhang, pénteken már nem élt.

Szóval: azonnal nézesd meg, mert bármi lehet!!! Nekem ha hamarabb észreveszik, menthető lett volna. Orvosom szerint frontérzékeny, védő szerint csak pihen. Csütörtökön még ettem csokit, hátha megmozdul...

24 hetes volt. Meg kellett szülnöm.

2014. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én, mikor aggódtam ilyen miatt, beszaladtam a védőnőhöz, aki szívesen megnézte dopplerrel a szívhangot. Kérd meg a tiedet is, hátha lesz olyan rendes, és megnézi. Bár ma szombat van :(. Csipkedés szerintem is butaság, amit egy előző válaszoló is írt, evés után feküdj le (én oldalra szoktam fordulni), és figyeld, koncentrálj a babádra, hátha mégis megérzed a pici mozgásait. Remélem, nincs semmi gond!
2014. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!