Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok, és...

37 hetes terhes vagyok, és nagyon fáradt. Ez el fog múlni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy ha szülés után így marad nem lesz erőm ellátni a babámat.Pedig azt mondják,hogy szülés után még rosszabb.Mi lesz így velünk???

2014. máj. 31. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem elkeserítésből, de amióta teherbe estem az első gyermekkel, azóta vagyok fáradt! :D

Komolyra fordítva: nem fog elmúlni! Csak kicsit másabb fáradtságba megy át! Átkapcsolsz "anyaüzemmódba". Vagyis a gyerekedet tökéletesen el fogod tudni látni, mert ő lesz a legfontosabb, de magadra nem lesz semmi időd, ha alszik a kicsi, akkor megpróbálhatsz pihenni te is! De éjszaka, mikor végre elalszol, tuti fel kel a kicsi! Ezekre számítani kell. Ha nincs segítséged, akkor sajnos a fáradtság maradni fog! De az is lehet, hogy egy jó alvó, nem hasfájós babád lesz, aki mellett tudsz pihenni. De ezt majd szülés után látod! ;)

2014. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig aludtam volna,pihenj most,a baba mellett nem úgy lehet.Nekem sokat segített a férjem.Most 1 éves a baba.Meglátod,jó lesz,még a fáradtsàg sem lesz olyan rossz
2014. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is fáradt voltam terhesen! aztán megszületett éjszakázni kezdtem. napközben mosott sz@rnak éreztem magam. aztán megszoktam, most 3 hos a baba és ugyanannyit alszok. mint mikor hazajöttünk mégis fitt vagyok ellátom a babát is meg a háztartást, apát meg a féltesókat :)
2014. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, olyan 20-25 év múlva, amikor kiröppennek a fészekből! :)
2014. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!