Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetes babás vagyok és...

Hat hetes babás vagyok és beállt a derekam. Gyógyszert nem merek bevenni, de bekenhetem a derekamat valamilyen izomlazító, görcsoldó krémmel? Pl. Kobralbin, vagy ilyesmivel. Ezek vérbőséget (is) okoznak, nem lesz baj? Alig tudok mozdulni is.

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

6 hetes a babád, vagy 6 hetes terhes vagy?

Olvasd el ami a betegtájékoztatón szerepel, a terhesség első harmadában nem mertem én sem gyógyszert szedni, de a szoptatásnál már lehetsz kicsit bátrabb.

Én mégis azt javaslom, hogy inkább próbálj ki valami homeopátiás szert, vagy csak egyszerűen kérj meg valakit, hogy masszírozza meg. :)

2009. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
6 hetes terhes vagyok, és a masszírozás az első trimeszterben kifejezetten tilos :( A betegtájékoztató pedig nincs meg, régen kidobtam a dobozt.
2009. dec. 31. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon megvan a leírás, itt utána tudsz nézni. Remélem tudtam segíteni. Megnézheted a többi izomlazító, vagy fájdalomcsillapító krémet is. Boldog Új Évet!

2009. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!

remélem az előző belinkeléssel szerencsével jártál, de szerintem próbáld meg a terhesség kategóriában, ott a kismamák hátha tudnak neked segíteni!! jobbulást, sok egészséget, és b.u.é.k.

2009. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, BÚÉK mindenkinek!
2009. dec. 31. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
szia, en 8 hetes voltam amikor egy rossz lepes miatt kibicsaklott a bokam es total bedagadt a labam. kek richtofitot kentem ra es nem lett semmi baj, valamivel tovabb tartott,de segitett. ha gondolod probald ki, barhol patikaban, dm-ben, rossmannban kaphato, de lattam mar tescoban is.
2009. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám volt, és a doki azt mondta hogy semmit sem adhat, több orvossal is konzultált! Pedig 12 hetes voltam. Ki kell birni!
2010. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbáom kibírni, de semmit nem javult napok alatt sem :(
2010. jan. 2. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!