Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez terhesség lesz vagy valami...

Ez terhesség lesz vagy valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nos a rövid történetem ez lenne:

Május 1.én volt meg utoljára a menzeszem.18.án együtt voltam a férjemmel,körülbelül azon a napon lehetett a peteérésem,vagy lehet,hogy utána,mert 20-20.e körül tojásfehérje nyákom volt.30.ára(csütörtökre) vártam a menzeszem,de mivel nem jött meg így 31.én (pénteken)reggel csináltam egy tesztet.Negatív lett.De mivel még tegnap sem jött meg,így ma reggel csináltam egy újabb tesztet de az is negatív lett. :( Tüneteim:fájdogálnak a melleim és a mellbimbóim,36.8-36.9 a reggeli hőm nyelv alatt mérve ébredés után és fáradt vagyok,csak aludnék.Néha érzek alhasi szurkálásokat,kisebb görcsöket.

De ha nem vagyok terhes(legalább is az eddigi tesztel szerint)akkor miért nem jön már meg?Arra gondoltam ha nem jön meg szerdáig,akkor szerda reggel csinálok még egy tesztet,ha az is negatív lesz akkor még egyet pénteken,de ha akkor is negatív lesz és továbbra sem fog megjönni akkor elmegyek orvoshoz.Szerintetek ez terhesség lesz?Reménykedem nagyon abban,hogy a szerdai tesztem már pozitív lesz.


2014. jún. 1. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Pont ebben a helyzetben vagyok én is csak 2 hét csúszásban vagy hozzám képest. Két nap múlva megyek dokihoz hogy mitől lehet ez. Majd akkor többet tudok irni neked.
2014. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később volt a fogantatás és ezért nem mutatja ki a teszt. Nekem is nagyon sokára mutatta ki és akkor is olyan halványan,hogy csak én láttam :) Benne van a pakliban,hogy babós vagy, drukkolok. Nagy esély van rá, hogy a szerdai már pozi lesz
2014. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Csak furának tartom a dolgot,mert nekem ilyen még nem volt.Már van egy 1 éves kisfiam,de nála a menzeszem előtt 1 nappal már pozi volt a teszt.Szülés után 9 héttel elkezdtem szedni a fog.gátlót,az Azaliat.Majd miután elapadt a tejem váltottam rendes fog.gátlóra,amit fél évig szedtem,és annyira beállította a vérzésemet,hogy miután letettem a tablettát még volt 2 vérzésem már tabletta nélkül és olyan pontosan jött meg mintha még mindig szedtem volna a tabit.De most meg már 4. napja késik. :/ Tehát ez elég fura.
2014. jún. 1. 09:06
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Úgy kell írni, hogy május 1-jén. De ez a szabály csak az első napra vonatkozik, így később ne tévesszen meg. Így a 31-én írása természetesen ez, és nem az, ahogyan te írtad.


Egyébként: szerencsés vagy, hogy találtál valakit, aki elvett annak ellenére, hogy csak hat általánossal rendelkezel, és már azt is elfelejtetted.:)


Szerintem pénteken csinálj újabb tesztet, és az már elég késés ahhoz, hogy elmenj dokihoz, ha amúgy szabályosan a ciklusaid, mert azt nem tudjuk. Egyáltalán hány éves vagy, illetve mennyi ideje menstruálsz? Beállt már a ciklusod egyáltalán?


Szerintem nem terhesség, mert kimutatta volna már legalább halványan az első teszt a kimaradt menzesz napján.

2014. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy úgymond nem tervezett baba lenne(vagyis tervezett de csak egy év múlva szerettünk volna kis tesót),de most már hogy késik nagyon szeretnék terhes lenni :) Bizakodom a jövőhétben nagyon :)
2014. jún. 1. 09:08
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es nekem se mutatta ki a nem várt napján. Meg különben is miért kell bunkózni? Honnan veszed a 6 osztályt?
2014. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es.Akkor elárulok neked valamit.Kell oda a szám után az a pontocska,mert az jelenti azt,hogy x edik.Érted???

Amúgy meg mielőtt azt hiszed valami unatkozó iskolás tinivel beszélsz ki kell ábrándítsalak de nem az vagyok!!Feleség vagyok,egy gyermek anyukája,a koromhoz pedig semmi közöd!Az iskolai végzettségemet illetően pedig hidd el,több van mint 8 általános,de abban is biztos lehetsz,hogy magasabb is a végzettségem mint neked!!

Amúgy meg nem ez volt a kérdésem,látszik hogy tanulatlanabb vagy mint én,mert nem tudtál egy értelmes választ sem adni a kérdésemre!!

Amúgy meg 12 éve menstruálok ha éppen tudni szeretnéd.

2014. jún. 1. 09:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes, de ovutól számítva legkésőbb 16.napon nem jön meg, akkor elég valószínű, hogy progeszteron probléma áll a háttérben.
2014. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ne ijesztgess kedves utolsó,soha nem volt ilyen jellegű problémám!!Vagy amikor a kisfiammal voltam terhes megváltoztatta volna a hormonjaimat? :(

De akkor miért jött meg mind a kétszer rendesen onnantól kezdve,hogy abbahagytam a tabletta szedését?!Akkor a progeszteron szintem csak rendben van!

2014. jún. 1. 12:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem akartalak ijesztgetni.

Remélem, hogy pozitív lesz a teszted, és lehet, hogy emiatt késik.

Csak az én válaszom arra utalt, hogy, ha esetleg nem terhesség, akkor pedig csak a progeszteronnal lesz valami, mert ovutól számítva 12-16 a normális, hogy megjöjjön.

2014. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!