Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erezheto a szivhang? Tapasztal...

Erezheto a szivhang? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
8hetes kismama vagyok,van sziv hang,de nem tudom hogy lehet-e erezni kivulrol.

2014. máj. 31. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az embrió ilyenkor kb 1,5-2 cm, a szívcső sem lehet több pár milliméternél.
2014. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kívülről még a 40. héten sem lehet érezni, ha kézzel gondolod.

Otthoni szívhang hallgatóval is nagyon korai.

2014. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Akkor a dokik sem használnának dopplert. Max a te ütőeredet érezheted, ami két oldalt fut a combjaid felé.
2014. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ohh ez kar,de azert koszonom.igen kezzel gondoltam.
2014. máj. 31. 16:18
 5/9 anonim válasza:
sziasztok, figyeljetek csak! én egészen véletlenül vettem észre -már nem emlékszem hány hetesen, de a terhességem elején volt- hogy este lefekvés után ahogy oldalra fordultam, valami okból belenyomtam a fülem a párnába. És ha nagyon figyeltek és csend van, hallani a baba éa a te szívhangodat is egyszerre, úgy kalapál, mint a fene! Isteni érzés volt, próbáljátok meg, várom a visszajelzéseket izgatottan!!! boldog izgulást!
2014. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, legalább ne hülyítsd a népet ilyen ostobasággal!
2014. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös! Aki kicsit is járatos a biológiaban, az tudja, hogy nagy butaságot írtál! Nem akarlak sértegetni, vagy ilyesmi, szóval ne értsd félre, de ez képtelenség! Ne írogass ilyen baromságot! :) Ha nekem nem hiszel, tanulj egy kis biológiat és megérted a dolgokat!
2014. jún. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A füledben azért hallod a sajat szíved dobogasát, mert ahogy rajta fekszel a füleden, megnyomod az eredet, valószínűleg az ütőeredet. Nyílvan a baba ereit nem tudod megnyomni, ergo meghallgatni sem a bennük folyó vér áramlását. Egy kis magyarázat, hogy jobban megértsd!
2014. jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok,koszonom a valaszokat(egymasnak)

Bocsi mivel en tanultam eleg sok bioszt ezert igazuk van a tobbieknek,nem azert hogy megbantsalak,de az csak a sajat szivhangod.a babaet nem hallhatod.

2014. jún. 10. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!