Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-16. hetes kismamik. Ti...

15-16. hetes kismamik. Ti érzitek, hogy terhesek vagytok? Én egyáltalán nem érzem magam annak. Elmúltak a hányások. Mintha a pocim sem lenne annyira előrálló. Lehet, hogy most másképp formálódik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 18 hetes, a pocakom most kezd dudorodni, a babát meg még nem érzem. Mivel elmúltak a rosszullétek a 10.12. hétre, a baba még nem rugdos és a pocakom sem igazi pocak még, ezért én még most is néha úgy érzem, mintha nem lennék terhes. Amikor a párom megsimogatja a hasam, akkor azt mondom, jééé, tényleg :-) a 16. héten csak azért volt tudatomban, hogy terhes vagyok, mert azon a héten mentem UH-ra. De babaholomikat se nézegetk még. Pedig tervezett baba, sokat vártunk rá, de még annyira felfoghatatlan még.
2014. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem sincs igazi pocakom. Annyi, hogy rögtön a mellem alatt kijjebb áll. Előtte ott laposabb volt. Illetve a hasizom a sok rosszullét miatt igen feszes volt, most már nem annyira, azért gondoltam, hogy most már másképp formálódik.
2014. jún. 1. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok, de folyamatosan érzem. Most kezdett nagyjából elmúlni, hogy egy szimpla ágyazás után kidöglöttem és 800 lett a pulzusom, szóval kezd visszatérni az energiám, de én elejétől kezdve úgy érzem, mintha egy vízzel teli lufi lenne a hasamban, ami estére még nagyobb. Ha picit valamitől megnyomódik, vagy szimplán teljesen hasra fekszem véletlenül, akkor is ezt a lufis dolgot érzem (pl. a 12. heti uh-n is,.mikor rányomta a hasamra a készüléket). Lehet ezek puffadás miatt vannak, de én folyamatosan érzem. Az elején meg rettenetes szájízem volt, az is csak nemrég múlt el. Szóval én már ennek a "kevesebb" tünetnek is örülök :).
2014. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok. 2 hete múltak el a nagyon erős kellemetlen tüneteim. Hányinger és sav kínoz most. Nemrég jötten ki a korházból, covid miatt. Eddig konkrétan csak szenvedtem a terhességem alatt. Én alapból testes vagyok, nem látom, hogy változott volna a hasam. Hason feküdni nem tudok, valahogy ösztönösen nem akarok úgy feküdni. Érzem hogy ott van valami de ezen kívül semmi. Mozgást még nem érzek. Pénteken megyünk 5D babamozira, a nemét szeretnénk meg tudni.
2022. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!