Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiütés terhesség alatt?

Kiütés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Holnap megyek majd dokihoz. Tegnap kijött a karom kb. 6, a hátamon 1, a lábamon kb. 8 db kiütés. Úgy néz ki mintha csípés lenne, de sztem nem az. Mert tegnap mikor felkeltem csak 4 volt rajtam, de utána jött ki a többi. Ha nem lennék terhes nem is érdekelne, de így zavar. Mondjuk ma még nem jött ki rajtam, de vakarózom. :S Valaki volt már így?
2014. jún. 2. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó hónapban volt ilyen, a kezeimen és a lábaimon. Igaz, durvábban, mert nekem sok kiütés volt és erős viszketési ingerrel járt. Másnap elmentem dokihoz, aki rögtön kórházba utalt. Májfunkció zavar miatt volt a kiütés, és emiatt a baba szívhangját, életjeleit naponta többször ellenőrizték a szülésig, mert tartottak a magzat elhalástól. Egyébként soha semmi baj nem volt a májammal, ezt a terhesség hozta ki és azután rendbe is jött. Valami gyógyszert is adtak a kórházban.

Menj mielőbb orvoshoz! Talán csak ártalmatlan bőrirritáció, de inkább túl alapos legyél, mint felelőtlen!

2014. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!