Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet alapja a félelmemnek,...

Lehet alapja a félelmemnek, vagy csak bebeszélem a hülyeséget?

Figyelt kérdés

Az orvosválasztásomnál szempont volt, hogy lehetőleg olyan orvosnál szüljek aki természetes szülés párti. Utánajártam kicsit és kaptam egy telefonszámot, hogy őt keressem fel, mert ő az egyik legjobb doki itt a környéken. Lassan szülök, de egyre inkább félek 2 dolog miatt.

Az egyik, hogy menet közben kiderült, hogy az egyik barátnőm is pár éve nála szült és olyannyira tényleg természetes szülés párti, hogy barátnőm már 18 órája vajúdott, nagyon rosszul viselte a vajúdást, már könyörgött a dokinak, hogy császározza meg, de az nem volt hajlandó. 20 óra vajúdás után mégis császárra került sor és barátnőm azt mondja, hogy nagyon csúnyán vágta és varrta össze. Kicsit elgondolkoztam, hogy lehet ezért nem pártolja annyira a császárt..._ :S

de oké aláírom minden szülés más és más...

A másik dolog ami aggaszt, hogy mivel tényleg nagyon jó orvosnak tartják rengeteg kismamája van és állandóan csak azt látom, hogy rohan, késésben van, folyamatosan szétszórt ő is és az asszisztense is...nem tudom ez mennyire általános dolog a szülész orvosoknál de nekem fura. Lehet mikor épp szülés van akkor topon van, a rendeléseken meg szét van csúszva? Volt, hogy este 9-re volt időpont magánrendelésre és még várnom is kellett.

Ja és ami még nekem fura, hogy kocsmát üzemeltet mindemellett és hétvégente szokott ilyen főzős bulikat is tartani...én meg elgondolkoztam ha épp szombaton szülök akkor a pult mögül elugrik levezetni a szülést? Szerintetek ezek mennyire normális dolgok, én parázom csak túl az egészet így a finisben? Az a baj, hogy ezeket a dolgokat csak mostanában tudtam meg.


2014. jún. 2. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol a dokiban, akkor válts! Bármikor válthatsz. Biztos lehet mondani sok érvet mellette is meg ellene is, mint ahogy szerintem minden dokival kapcsolatban is! A te bizalmad a lényeg! Ha rosszat hallasz róla és aszerint ítéled meg, akkor is bizalomhiány az oka a kétkedésednek.
2014. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!