Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ilyenkor hogy oldjátok meg...

Ti ilyenkor hogy oldjátok meg a terhesgondozáson a vizsgálatot?

Figyelt kérdés
A minap azon gondolkodtam hogy akárhányszor terhesgondozásra megyek és megvizsgál az orvos hosszított felsőt veszek fel hogy csak a fehérneműmet kelljen levenni, de mi van akkor ha nem ilyen ruhanemű van rajtam hanem mondjuk csak egy farmer meg egy derékig érő felső? Akkor a vetkőzőből bugyi nélkül vonulok a vizsgáló asztalig? :) Vagy ez ilyenkor hogy van? Ti hogy oldjátok meg? :)
2014. jún. 2. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk lefüggönyözött vizsgáló van és csak akkor jön be az orvos ha felkecmeregtem...
2014. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, akkor így kell menni, más megoldás nemigen van. Ezért én is hosszút veszek fel, ha tudom, hogy oda megyek. Azóta már váltottam orvost, nála normálisak a körülmények, de sétáltam én is sokat így, ahogy írtad.
2014. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig hosszított felsőben mentem vagy szoknyában. Soha nem mentem rövid felsőben, ha nadrágban mentem.

De egyébként igen, ilyenkor alulról pucéran végig kell vonulni a vizsgálóasztalig.

2014. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Én is így vagyok ezzel,hogy hosszított felsőt veszek fel,ne "nézegessen a doki míg felmászok az ágyra

"! :) :) De rájöttem,teljesen felesleges..:) Hisz lát,a vizsgálat közben,akkor meg minek takargassam magam,neki ez a munkája,semmi extra nincs benne. Lát és kész :)

12hét+2 napos kismama :)

2014. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is mindig hosszított felsőben mentem, hogy takarva legyen a hátsóm. Pedig a dokimnak elparavánozott öltözőrésze és eltakart vizsgálórésze van, kb. 3 lépésre egymástól. Még vendégpapucs is van, hogy ne mezítláb, zokniban kelljen elcsoszogni az asztalig.

Hiába látott már sokszor, hiába szültem nála kétszer, ráadásul császározott, mégis mindig takarom a pucér hátsómat előtte.

2014. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"De rájöttem,teljesen felesleges..:) Hisz lát,a vizsgálat közben,akkor meg minek takargassam magam,neki ez a munkája,semmi extra nincs benne. Lát és kész :) "

Én nem is az orvos miatt vagyok így. Nálunk a kórházban ott a nővérke vagy nővérkék, plusz még néha ki-be járogatnak egyéb, ott dolgozó emberkék, szóval azért csak jobban érzi magát az ember, ha csak a vizsgáló asztalon az orvos látja és nem a fél kórház.:)

2014. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
en mindig hosszitott felsobe megyek.
2014. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én bugyiban megyek el a vizsgálóasztalig, és mielőtt felülök leveszem. Nekem nem kínos az orvos jelenléte, se akár az orvostanhallgatóké. Ez a szakmája, egyáltalán nem kíváncsi ránk nőként.
2014. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy oldom meg, hogy hosszított felsőben megyek, soha nem rövidben :D
2014. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk például az a szabály, hogy vizsgálatra szoknyát kell húzni. Van egy öltöző a vizsgáló és a váróterem között. Ott mindenki felveszi a szoknyát és vár a vizsgálatra. persze a szoknya alatt nincs bugyi. (és nem csak terheseknek, hanem mindenkinél ez a szabály, aki nőgyógyáaszati vizsgálatra megy)
2014. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!