Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maga az abortusz milyen...

Maga az abortusz milyen gyorsan zajlik le?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ha jól tudom babát elvetetni 3 hetes korig lehet vákumos eljárással. Hova kell menni ez ügyben, és mennyi időt vesz igénybe a folyamat onnantól hogy jelentkezünk erre a "műtétre"?

kérlek benneteket, a "gyilkos vagyok" stb kommenteket kerüljétek. köszönöm.


2014. jún. 2. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Rosszul tudod. Nem 3 hét, hanem 3 hónap azaz 12. hetes korig veszik el a babát. Nőgyógyász, megállapítja a terhességet, elmondod neki, hogy nem akarod megtartani, utána családvédelmis nő, elmondod ott is, kapsz egy csekket 30eftról amit befizetsz, 3 nap gondolkodás után visszaviszed a bizonylatot, elmész a kellő vizsgálatokra, ha minden papír meg van akkor időpontot kérsz műtétre. Maga a műtét 15-20perc, ha még nem szültél előtte tágítót helyeznek fel.
2014. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Onnantól h beteszed a lábad a nőgyógyászhoz aki megállapítja hivatalosan is hogy terhes vagy, onnantól kb egy hét. Ugy szamolom h nekem már ott a legelső alkalommal adtak idöpontot a mütetre, csak addig ( mütétig) el kellett még intezni bizonyos dolgokat (vervetel, csaladvedelem ), de pontosan 1 hét volt.
2014. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Én holnap találkozok a családvédelmisekkel. Remélem a jövőhéten át is esek ezen az egészen... Én magánorvost fogadtam, elég drága igaz, de sztk-ba nem mennék ilyennel. Ha tudsz, te is fogadj magánorvost, általában megsürgetik az ügyet, ami mindenféle szempontból jobb. Én hétfőn voltam magánrendelőben, ahol uh-n igazolták a terhességem( 7 hetes), másnap megkaptam a laborhoz a beutalót, ma voltam vérvételen, holnap CSV, majd kedden műtét. Szóval kb egy hét...
2014. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint a villám

1 elmész a nőgyógyászhoz megnézi a terheséget és hány hetes aztán befüzeted a pénzt a mütétre vérvétel és idöpont a mütétre kb 1 hét vagy max másfél hét. Nekem nemvolt abortuszom de azt írják 20 -30 perces az egész mütét de elötte kitágitják pár órával a méhszájat.

2014. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!