Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagy a gond?...

Szerintetek nagy a gond? Kombinált teszt eredményem szerint a down kór kockázata 1: 240.

Figyelt kérdés

PAPP-A 1514mL 0,46 MoM, szabad B-hCG 30,90nmol/L 1,28 MoM

NT 1,18 mm (UH szerint 13+1) Az UH 4D ben volt és mindent rendben találtak. Nem tudom, hogy az számít-e, h most találtam meg a feljegyzésemet az utolsó mensimről és kiderült,h amit eddig bediktáltam (emlékezetből) az 1 héttel később volt mint igaziból. 40 éves vagyok és 3. baba.

Köszönöm a segítséget.


2014. jún. 2. 23:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3.dik válaszoló vagyok, mi nem a Nifty-t, hanem a Prenatestet ajánlották. 195 ezer volt. Össze szedtük a pénzt, beleraktuk a babakocsira, butorra felre rakott penzt. Szúrást a vetélés növelő kockázat miatt nem vállalom.
2014. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Most varjuk a Prenatest eredményt hétvégére.
2014. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38 éves vagyok, nekem is alacsony az életkori kockázat 1:187, de a többi eredményem feljavította, így a számított kockázat 1:3739 lett. :) Nekem a Hajdú Krisztina csinálta.
2014. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Ma felhívtam a istenhegyi géndiagnosztikát, kaptam időpontot Hajdú Krisztinához. Majd biológussal is beszéltem, h nem szükséges az integrált teszt, és hogy minden labor máshogy módszerrel készíti az eredményt, mást tart hangsúlyosnak és azt javasolta, hogy a laborral beszéljek, hogy hogy jött ki az eredmény. Fel is hívtam őket és kiderült hogy náluk leginkább az életkor számít és azt súlyozták. Meg mondta a testsúlyt is, ami nálam magas, mert 180 cm vagyok, de a magasságom nem érdekelte. Náluk 250 határ és mondta, hogy ezrelékekkel csúsztam csak le róla, és amúgy a köztes kockázatba estem volna. Babát mindenképpen megtartjuk, nálunk ez nem kérdés. De az is eszembe jutott, hogy az esetemben a down kór kockázata kisebb mint a szúrásnál a vetélés kockázata. A 12 heti uh 75%-os, a kombinált teszt 80%.

Aki vizsgálati eredményre vár, köszönöm ha megirja majd az eredményt. Drukkolok!

2014. jún. 3. 21:47
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi újság veled?
2014. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csak a visszajelzés miatt, hátha valakinek segítség, 2 napja megszületett a kisfiam makk egészségesen!
2014. dec. 3. 21:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Gratuláloooookkk!!!!!!:)))
2014. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!