Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesen sarga folyas?

Korai terhesen sarga folyas?

Figyelt kérdés

Mult heten lett pozi a tesztem, ez meg csk az 5. het.

Az elmaradt mensi kornyeken gorcsolgettem, es volt szintelen folyasom. Ma azonban sarga szinu lett a folyas, szagtalan ugyan es nemreg csipo erzest is tapasztaltam a huvelyben.

Termeszetesen holnap irany az orvos, de arra kivancsi lennek, hogy masnak volt-e ilyen, illetve huvelyi fertozes eseten (gomba, vagy bakterium) antibiotikum adasa egyaltalan szoba johet-e? Nagyon nem szeretnek artani...

:(



2014. jún. 3. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
persze, antibiotikum kezelés állítólag nem árt a babának. a gomba például nem olyan veszélyes a babára, de egy bakteriális eléggé az lehet, szóval tényleg a doki a legjobb megoldás..
2014. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj ez terhes noknel eleg surun elo fordul konnyen kezelheto es nem lesz baja a babanak:)
2014. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom. Igen, olvastam, hogy gyakran elofordul.

De mivel az elso hetekben alakul ki az idegrendszer, a szervek, stb, attol tartok, ilyenkor nem ajanlatos az antibiotikum.

2014. jún. 3. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elso trimeszterben nem szoktak adni semmit,csak a masodikban kezelik.
2014. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szednem kellett egész az elején, kijött a hólyaghurutom. Doki azt mondta, egy e-coli fertőzés többet árt a babának.
2014. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

"Az elso trimeszterben nem szoktak adni semmit,csak a masodikban kezelik."

Teljesen mindegy, hogy ki melyik szakaszában van a terhességnek, bármilyen bakteriális fertőzést egyértelműen kezelnek. Ugyanis ha egy ilyen fertőzés feljut a méhhez, petefészekhez, akkor főleg a terhesség korai szakaszában vetélést, később pedig koraszülést eredményezhet.

Úgyhogy kérdező mindenképpen orvos és kezelni kell! És egy komoly fertőzés-gyulladás ezerszer ártalmasabb, mint a rá szedett gyógyszer. Meg nyilván az orvos is tisztában van vele, hogy terhesen milyen gyógyszerek adhatók, szóval nyugi, mindenképpen orvos. És a kezelés után csinálj hüvelyflóra helyreállítást, az segít a fertőzések megelőzésében.

2014. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez sok helyen bevett szokás, hogy a 12. hétig nem kezelik. Nekem is volt hajlandó tenyésztést csinálni, holott az eleje óta sárga vagy fehér folyásom van.
2014. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kimaradt: csak most
2014. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!