Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagyobb (már óvodás korú)...

A nagyobb (már óvodás korú) gyerekednek hogyan és mikor jelentettétek be, hogy kistesó érkezik? Hogy fogadta?

Figyelt kérdés
4-5 év körüli ovis gyerek reakciója érdekelne.
2014. jún. 4. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsém pont ennyi idős volt mikor nővéremnek jött a második baba! Hát!?? Elég vegyes volt! Örült neki nem is! Mondta ingó aludhat az ágyán de anya mellett nem! A játékaival nem játszhat csak a kisautókkal mert abból sok van! :D

Aranyos volt! :) Azóta már eltelt 3év! :) Imádja az öcsikét... A bökkenő csak annyi hogy a majd 5 év körkülönbség azon látszik meg hogy nem igazán játszanak együtt!!

2014. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Aki pedig privátban küldte ezt nekem: "Egy 4 ėves reakcioitol tartasz,ilyen tėren? Okos vagy!"

üzenem: ki mondta, hogy tartok a 4 éves reakciójától????

Azért mert érdekel, hogy mások gyereke hogyan reagálta le a kistesót? Szerinted ebből már egyenesen következik, hogy én tartok a saját gyerekem reakciójától, amit egyébként tudok előre, mert régi lemez nálunk, hogy "szeretnék egy kistesót"

Máshol okoskodj bunkókám!

2014. jún. 4. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát vicces az ilyen! Igenis számít!! Ha nekünk lesz kistesó nekem is fontos lesz az hogy a kisfiam mit szól majd hozzá! Mivel ő is a család tagja az ő szava is számít bármennyi idős! Igaz ha azt mondja nem kell kistesó van rá több mint fél év hogy hozzá szokassuk a tényhez! :)
2014. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 év különbség van a 2 gyerek között és amikor mondtuk neki,hogy baba van anya pocakjába....hát kár,hogy azt a fejet nem örökítettük meg...mert kb hülyének nézett,hogy na persze mit keresne ott egy baba és hát ő nem is látja :) Amúgy lelkes volt és persze jöttek apránként a kérdések tömkelege,hogy került oda?Mikor fog kijönni?Hol fog kijönni? stb stb

Most már 5 éves a nagyobb és feldobtam neki a múltkor mi lenne ha még 1 kistestvére lenne??? Egyből felcsillant a szeme,hogy az nagyon jó lenne és lány legyen mert fiú testvére már van.Azóta azért szokott érdeklődni,hogy mikor lesz már még 1 kistestvére??Lényegébe ilyen reakcióra is számítottam mert ugyan vannak nézeteltérések,de imádja pesztrálni a 2 évest sőt néha túlzottan anyáskodik. Nagyon kis pletykafészek így még nem mondtuk neki,hogy hát tényleg lesz,de arra jutottam,hogy a jövőheti 12. heti uh-ra eljön velünk ő is és majd ott fogja megtudni és látni is.

2014. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3,5 éves. Ő kerdezgette hogy miért nőtt meg a pocakom.amikor megmondtam, nagyon örült nem is lepődött meg, az oviban annyi kistesó érkezik. Most mindem reggel ad egy puszit a pocakomra tesónak és megkerdezi mikor jössz már ki.
2014. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosan reagáltak a "nagyok" :)
2014. jún. 4. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!