Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átvett valaki mostanában...

Átvett valaki mostanában felicitas 3. hónapos csomagot? (Kisvárda, Nyíregyháza) Mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs a védőnőnek, majd csak június végén lesz, és állítólag meg is akarják szüntetni.
2014. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi pesten vettünk át kb. 1 hónapja, rengeteg szóróanyagon kívül egy kis sudocrem termékminta egy pár 19-20-as zokni (ez pont jó a 14 hósomra) egy rózsaszín cumi, mecsek baby tea minta és a következő könyv azt hiszem ennyi.
2014. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezekszerint ezekben se egyformán raknak dolgokat.Nekem pl egy sudocrem minta és mecsek tea volt+a szórólapok.Csalódtam is.:(
2014. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sziasztok!én vettem át felicitas csomagot Kisvárdán!az egyikben a várandós csomagban volt egy pelus,sudocrem minta,mecsek tea baby,bimbóvédő krém,szóró újság és egy nagy vastag rejtvény könyv!a babacsomagban szószerint csak egy még nagyobb rejtvénykönyv volt semmi más!
2014. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok tényleg 1 db 1-es pampers pelus is volt benne.
2014. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a babacsomagban egy kisautó volt, aminek a dobozán 5 éves kortól ajánlanak. Egy újsághoz csomagolva, amiben felsős szülők melléklet volt. Teljesen praktikus dolgok. Nem volt benne Felicitas újság sem. Semmi más nem volt mellette, csak egy nyomtatott papír, amin azt írják, hogy a neten tudok tájékozódni.
2014. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ma váltottam ki. Az alábbi dolgok voltak benne:

- 2 tejtároló zacskó

- Kis Sudocream minta

- egy zokni (nagyon béna, nagyobb gyereke való térdzokni, aminek baromi erős a gumírozása szóval nem hiszem,hogy használni fogjuk)

- 2014-es Füles rejtvényújság

- pár filter Mecsek Tea


Szerintem egyedül a tea ér belőle valamit.

2015. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!