Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális a mindenn...

Szerintetek normális a mindennapos rosszullétem napközben?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyerekem van, az egyik 3, a kicsi 2 éves, és most várjuk a harmadikat.Itthon vagyunk ugyan, néha ruccanunk ki a városba, esetleg a Koraiba a nagyobbal, ilyenkor ikerbabakocsiban tologatom, húzom, lépcsőzöm, emelgetem a kocsival együtt őket.Nem akarok kényeskedni, de gyakran egy-egy ilyen városi séta után, mivel akadálymentesítésről nem minden helyen hallottak, olyan vagyok, mint akit kifacsartak, ahogy megjövünk, már fekszem is le velük együtt aludni.2 óra múlva már fent vsgyok, semmi bajom, mégis aggaszt vhogy az, amikor egyszerűen nem bírok fent lenni, és aludnom kell pár órát.

Most vagyok a 4.hónapban.


2014. jún. 4. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok, a kisfiam 3,5 éves. Már nem nagyon alszik napközben, mert ha alszik, akkor este 11-ig nem bír elaludni. DE sajnos előfordul, hogy alszunk egyet, mert olyan fáradt vagyok, hogy a szemem nem bírom nyitva tartani. Főleg, ha valami program van délelőtt. Szóval két gyerekkel szerintem ez még durvább lehet. Biztos vagyok benne, hogy normális. Örülj neki, hogy még jól alszanak délután a gyerkőcök. És emiatt ne legyen lelkifurdalásod, aludj velük nyugodtan. :)
2014. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!