Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatos combtő és szeméremc...

Iszonyatos combtő és szeméremcsont fájdalom jelezheti a szülés közeledtét 38 hetesen?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát, a 38. hét ténye már önmagában is jelzi a szülés közeledtét :-). érzel majd minden félét aztán egyszer csak beindul a szülés és akkor az utolsó furcsaság lesz a "jel". az utolsó 1-2 hét már a random fájdalmakról és tünetekről szól...
2014. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül... Nekem is volt mindhárom terhességem végén, de kihúzta végig mind. Már nagy a hasad, nyom a baba lent, van súlya és azért fáj!!
2014. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon erős a fájdalom, azért akkor biztosan közeledik a szülés, csak azt nem tudni mennyire közeledik(holnap, egy hét..)
2014. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sziasztok, köszönöm hogy írtatok . :)


Arra gondoltam hogy leszállt a szülőcsatornába, mert a hasam is lentebb ment ma. Remélem lassan kibújik. Második baba, reménykedem hogy a napokban történik valami, tesó már nagyon várja :) Bár ki használja hogy alig bírok mozogni a fájdalomtól és pelenkázáskor elszalad... :D :D De nem baj...lassan csak lesz valami :P

2014. jún. 4. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Azt mondta a doki, hogy amiatt van, hogy lejjebb van a terhem és a súly nyomja lent, de semmi nem utal arra, hogy hamarabb jönne.
2014. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!