Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem pozítivat, csak...

Ma teszteltem pozítivat, csak négy napja késik még nem szeretnék orvoshoz menni. Fürödhetek az itthoni medencében? 26 fokos a víz kristály tiszta.

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én végig fürödtem a terhességem alatt. Igaz még zárt a méhszáj, de így az utolsó hetekben már csak zuhanyzok. Népstrandra ne menj, de otthon nem hiszem, hogy gond lenne, pláne, ha nincs is semmi fertőzésre utaló panaszod.
2014. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2014. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
pontozzatok le, de szerintem inkább ne!! Menj el dokihoz, majd tőle kérdezd meg! Nekem pont, hogy megtiltotta még a kádfürdőt is! Pont az elején. Ugyanis vérbőséget okozhat!
2014. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26 fokos víz nem fog vérbőséget okozni, meleg vízben nem lehet ücsörögni, mert az valóban vérbőséget és vetélést okoz.
2014. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a vérbőség a forró vízben ázásra vonatkozik. egy 26 fokos medence ilyet nem tud csinálni :)
2014. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vérbőséget a forró vagy nagyon meleg víz okoz. A kellemesen meleg fürdőt még ajánlanak is kismamáknak, ami ellazít, megnyugtat és oldja az esetleges görcsöket.


"8. tévhit: Nem szabad meleg vizes fürdőt venni.


• Az igazság: A közös fürdőket, strandokat, termálokat érdemes elkerülni, mert előfordulhatnak olyan baktériumok, amikre a terhesség alatt a nők érzékenyebbek. De egy lazító fürdőt otthon a terhesség végéig bármikor nyugodtan megengedhetsz magadnak, sőt a párodat is beengedheted magad mellé!"

2014. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! :)
2014. jún. 7. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
oké, én csak azt mondtam, amit a dokim mondott.. Nekem pl nem ajánlotta, viszont mondjuk a Balcsira igent mondott...
2014. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!