Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék segítséget kérni mi...

Szeretnék segítséget kérni mi kell a babakelengyéhez, meg a kórházba?

Figyelt kérdés

Van már: kiságy és minden tartozék, pelenkázó, fürdető, játszószőnyeg, hordozó, babakocsi, kifogó, ruhák, játszócumi, fültisztitó, digitális hőmérő, orrszívó, kispohár, textíl pelenka, körömvágókészlet, fésűkészlet.

Nekem a kórházba van: 2 db papucs, háling, törcsi kicsi nagy.


2014. jún. 7. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szopipárna. Én már a kórházban is nagy hasznát vettem, sőt előtte az utolsó hetekben azzal aludtam otthon is.
2014. jún. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nalunk a korhaz adott ki egy listat, aminek nagy hasznat vettem.

Iratok mindenkeppen terhes kiskony, terhesgondozasi dosszie, szemelyes okmanyok stb.

Babanak nekem kellett vinni pelust, popsitorlot, textilpelust, popsikremet, uveget, hazamenos ruhat.

Magamnak torulkozo, ne feher. Tobb haloing, sok bugyi, tisztalkodasi szerek, hajszarito, kisparna, ket papucs, nappal melegitoben es trikoban voltam. Egy karton vizet hozattam be, az jo volt. Evoeszkozok, bogre, pohar, kistanyer. Szalveta, papirzsebkendo, wc papir sok tekercs kellett. Folyekony szappan, kezfertotlenito, ezeket mind vittem es hasznos volt. Telefontolto, telefon. Ennyi jutott elso korben eszembe.

Kispohar minek? Szabad megkerdeznem?

2014. jún. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korhazba: uszogumi vagy aranyerparna. Jo volt, h nem kellett raulni a sebre...
2014. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a babának kell vinni Betadine-t (köldökcsonkot ápolni), fürdetőt, popsikrémet, pelust, 2 textilpelenkát, fültisztítópálcikát, hazamenős ruhát. Nekem a szülésznő adott egy listát.

Magadnak: sok-sok lista kering a neten, én azok alapján raktam össze.

2014. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden kórházban más a lista, érdemes lenne velük konzultálnod, vagy ha van szülésfelkészítőjük, oda elmenned és listát kérned. Esetleg írd meg, hol szülsz, hátha valakinek van friss tapasztalata onnan.
2014. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!