Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki hamar kezdett nyílni terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Mi okozta?

Hogyan előzhetném meg, hogy ne nyíljak?

21hkm


2014. jún. 7. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég sokat keményedtem... a 23. héten 3100 volt a méhszájam a 32. héten már 2111 (38. hét közepén szültem)

Amúgy sok sok magnéziumot ettem és sokat feküdtem....a 32. héten kaptam gyógyszert amitől már nem is éreztem keményedést.

Most a 11. hétbe járok és ismét elkezdtem keményedni....már beszéltem a dokival és mondta,hogy valószínű szurikat fogok kapni,de majd a kövi látogatásnál átbeszéljük a dolgokat.

2014. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Belső méhszáj 15 hetesen. Sok-sok magnézium, és a 36. hétig fekvés.

38+1 hkm

2014. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Külső méhszáj kezdett nyílni. Nagyon sokat görcsölt és keményedett a hasam. 16 hetesen C 2000 lett, tehát rövidült a méhnyak, majd 27. héttől C2100-al folyamatosan feküdtem szinte és ettem a magnéziumot. 36 hetesen elfolyt a magzatvíz, gyors ütemben tágultam. Alkati a dolog és genetika. Sok mindent nem tehetsz ellene, csak szeded a magnéziumot és pihensz.
2014. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia de jó ez a kérdés örülök, én most voltam 20 hetesen ultrahangon és képzeld 0,5 mm nyitva a külső méhszáj .vdőnő közölte ezt mondta nekem hogy sajnos a 3, terhességénél előfordul !!

Ja mondom tök jó csak tovább mivel pihenés kizárva ,így lesz ami lesz alapon ,tök jó gondoltam magamban ,akkor fogok szép lassan nyilni?

Ja és barnázgattam mult héten !!

2014. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mitől volt a barnázgatás utolsó válaszoló ?

Voltál vele dokinál?

2014. jún. 8. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudják, persze hogy voltam ,kórházban ügyeleten voltam, megvizsgált egy dokinő ,nem fájt meg semmi ,és közölte hogy frss vér sincs meg semmi!!

Ezt leirta és jöttem is haza!

Akkor hétfőn aktuális volt a 4D uh és ott a doki megnézett hüvelyi uh-val és ő mondta hogy 0,5 mm ki van nyilva a külső máhszáj, ennyi én erre ok de ez fog tovább nyilni ? tettem fel a kérdést magamnak!

Tehát a válasz a barnázgatásra ,nem tudják

Azóta nincs barnázás!!

2014. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Próbálj meg pihenni, amennyit tudsz, nehogy kórházba kerülj.

Milyen magnéziumot szedsz?

2014. jún. 9. 08:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Magnerotot szedek napi 2x

De jó is meg persze pihi már ha tudok

2014. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!