Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elbizonytalanodtam a Gravidáva...

Elbizonytalanodtam a Gravidával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kerestem, melyik magzatvédő vitamint szedjem a következőkben, és azt olvastam róla, hogy

- A-vitamint tartalmaz (nem azt mondták, hogy az nem jó terhesség esetén? Ha változatosan eszem, akkor nem lesz sok?)

- E betűs dolgokat is tartalmaz (lehet, hogy más vitamin is, de itt ki is írják, lehet, csak engem zavar)

- nyáron kell ilyen magas vitamintartalmú készítmény? Azon gondolkodom, hagyom télre, mert most van friss zöldség, gyümölcs, természetes vitaminok.

Nagy butaságokat kérdezek? Segítenétek ezeket megválaszolni?



2014. jún. 9. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A mai gyümik és zöldségek már egyáltalán nem tartalmaznak vitamint, vagyis azok, amiket megveszel. Én is figyeltem erre, és gravidát szedtem; szerintem jó. 3 éves a lányom.
2014. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tartalmaznak annyi vitamint, mint mondanak.. Kényszerérlelés és egyéb okok miatt, bocsi, lemaradt az előző hozzászólásomból :)
2014. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs baj a gravidaval, ket terhesseg es ket szoptatas alatt szedtem.
2014. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem és egészséges fiam lett aki 3600grammal született :) mindenben vannak olyan dolgok ami nem oda illő ,nem tudod kikerülni.9hós fiú anyukája
2014. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos van, akinek az vált be, én a fogantatás előtt is szedtem, mert tervezett baba. Mindegy mikor vettem be, evés közben, evés után, délben vagy este, mindig hányingerem lett tőle vagy ki is hánytam egy az egyben.

Ettől még nem mondom, hogy nem jó, lehet te bírni fogod. Állítólag a bevonata miatt fordul ez elő.

Most áttértem Elevitre és semmi bajom tőle.

2014. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ditta323 ***** válasza:

Szia.


Lehet most le leszek pontozva, de én nem szedek és nem is fogok szedni semmi bogyót.

Piacon vagy zöldségesnél vannak zöldségek gyümölcsök amik nem gyors érlelésű és tele van vitaminnal ráadban magyar termesztésű.

Most vagyok a 27. hétben és a védőnő megkérdezte milyen terhes vitamint szedek, mert a vérképem alig változott az első vérvételi képhez képest és mondtam, hogy semmilyet, mert feleslegesnek tartom inkább megveszem és megeszem a gyümölcsöt- zöldséget.

2014. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!