Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Indulhat a szülés gyenge...

Indulhat a szülés gyenge mensis görcsökkel? De tényleg enyhe pici görcsök keményedések, ha nektek így indult mikor lettek igazi fájások/vagy magzatvíz folyás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 14:13
 1/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem igen. Legalábbis nekem így kezdődött,kb délután 2-kor.4 volt mire rájöttem hogy 10 perces fájásaim vannak.Elhúztam még itthon 8-ig,9-re kórház 5 percessel,na az már erősebb volt.23:15-kor baba. Magzatvíz nem folyott el,kórházban burkot repesztettek! Első baba volt! Remélem segítettem.:-D
2014. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, nekem is így kezdődött aztán 2 nap után indult be rendesen. a magzat vizem szülés előtt 5 perccel folyt el
2014. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, sokat jóslóztam, de 3 napja nem volt, ma kezdődött újra, második babó,


De mintha ez más lenne, kisugárzik a derekamba és a talpamba is. Ja, 38+3 hetes vagyok. A nyákdugó egy része kb 1,5 hete ment el.

2014. jún. 9. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de biztos csak akkor lesz, ha rendszereződnek a fájások. Nálam este hatkor elfolyt a magzatvíz és egy óra múlva olyan mindjárt megjön érzésem lett, majd este 10-től elég durva menzeszhez hasonló görcseim voltak. Éjfél tájban rendeződtek. A vége már tényleg húzós volt. Alig bírtam mozdulni :)
2014. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Írj ám ha történés van,kiváncsi vagyok! Én most kezdtem a 36-ik hetet a második terhességem,de ez a meleg nagyon kikészít.Semmit nem bírok csinálni.21 hónapos a fiam,38.-ik héten született ő is Mekkora a másik baba?
2014. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem történt sok változás, nem múlik pihenésre sem.

A nagyobbik 2 éves más, ő 40+1 hétre született, reggel 4 percesekre kelltem, rá 3,5 órára már a kezemben volt :) Könnyű és gyors szülés volt nagyon. De ez a második terhesség teljesen más. Ezért nem tudom hogy mi van :) :)

2014. jún. 9. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Egy pénteki napon mar alig tudtam járni annyira fajt aztán szombat hajnal bán 3:45 kor volt olyan fájdalom amit életemben nem éreztem meg ... 6 percesekkel indult.. 11:10 ér meglett a kislányom. Most 7 hós. Könnyű szülést .
2014. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem írni hogy a magzat ízek nem fojt el pedig nagyon gyorsan tàgultam. Azt repesztették.
2014. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megvan mar a babàd ? :)
2014. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!