Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátsó falon tapadó mélyen...

Hátsó falon tapadó mélyen fekvő méhlepénye volt valakinek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 12:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy amnionszalagom, pont a pocakja előtt, ezért nem tudott befordulni. Persze mindenki mondta hogy mit parázok, majd befordul, de én éreztem hogy nem tud. Akart mozogni, rugdosott is, csak nem volt helye. És az idegesített legjobban, hogy mindenki félvállról mondta hogy majd úgyis befordul, ne idegeskedjek. Közben azt sem tudták megmondani hogy épek-e a végtagjai a szalag miatt, az ugyanis elszoríthatja őket. Éjszaka kizúdult az összes magzatvizem, ami véres volt. Az előző szülésem is víz elfolyással kezdődött, de ott tiszta víz volt, itt meg rengeteg vér, gyorsan hívtam mentőt és irány a kórház. Persze olyanba akartak vinni ahol nincs koraszülött intenzív, de útközben kiharcoltam hogy olyanba vigyenek ahol van, ha még utaztattak volna egyik kórházból a másikba akkor a gyerek is és én is rámegyünk, így sem lélegzett amikor kivették a pocakomból. Szerencsére egészséges. Remélem a te babád befordul mert egy horror volt a szülésem.
2014. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Basszus, jól megjártad a hadak útját! Remélem minden rendben van mindkettőtökkel!!!!

Még elvileg van időnk, és állítólag minden rendben van, reménykedek és próbálok pozitív maradni.

2014. jún. 10. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!