Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nagyon keveset, és alig...

Ma nagyon keveset, és alig érezhetően mozgott a babám. Eddig mindig nagyon eleven volt. Félek! Ez baj lehet, vagy ez természetes? 33hetes vagyok! KPF a babám! És II. fokban érett a lepény. Ugye nem lesz belőle koraszülés?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond.

Front van,de lehet,hogy lustizik egy kicsit.

Bepótolja még,ne aggódj!:)

Boldog babavárást!

3 hetes kisfiú anyukája

2008. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki hogy minden nap kell érezni, időjárástól függetlenül, ha nem érzed érdemes bemenni kórházba, vagy dokihoz, egy ctg-re, hogy megnézzék minden ok vele. Tudom kicsit macera, de inkább nyugtassanak meg, hogy nincs gond.
2008. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mozog Ő, csak nem úgy, ahogy megszoktam tőle...nem dugdossa ki a kis fenekét, vagy buksiját, hanem csak bököget. Meg a hólyagomat macerálja. És nekem ez a fura. Már beszéltem védőnővel, meg a dokimmal,ma megyek hozzá 6ra. Hátha mond valami okosat...Remélem nincs semmi baja a Kicsimnek!!
2008. júl. 31. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!