Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második trimeszterben...

A második trimeszterben tényleg mindenki jól van, friss, üde és semmi panasza? Mert rám ez nem jellemző!

Figyelt kérdés
Sokkal inkàbb az első trimeszterben éreztem jobban magam.
2014. jún. 12. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én tényleg a 2. trimeszterben éltem a fénykorom. Az elsőben hánytam, a harmadikban vizesedtem, hatalmas lett a hasam, a végén rossz volt feküdni, mozogni stb. A másodikban még fitt voltam, volt hasam, de még nemzavart semmiben, nem vizesedtem, aktív voltam.
2014. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, mindenhol ezt olvasom. Nem tudom velem mi a baj.
2014. jún. 12. 13:24
 3/16 ivilicious ***** válasza:

Az elsőben hánytam, másodikban olyan álmos voltam meg nyomott,hogy hú..még,hogy friss :D

most léptem 1 hete a 3.ba, most pedig már az a baj,hogy egyre nehezebben megy pl. a felkelés az ágyból, ilyenek :)

2014. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak velem van ez. Egész nap aludnék, levert vagyok. Biztos a hőség is. Előre félek a harmadik trimesztertől ìgy.
2014. jún. 12. 13:31
 5/16 ivilicious ***** válasza:
Amúgy nekem kiderült, hogy kicsit vérszegény vagyok, mióta szedem a vastabikat, kb. 1 hete, már másnap nem voltam annyira álmatag...annyira:)
2014. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehet nálam is fenn áll ez. Bàr én elhagytam a reggeli kàvém a szívdübörgésem miatt és szerintem ez is nagyban szerepet kap ebben.
2014. jún. 12. 13:38
 7/16 piroska és a farkas ***** válasza:
Nálam speciel a 2. trimeszterben erősödtek fel a görcsök, és akkor kezdődött az is, h éjszaka kivert a veríték csatakosra. Az első trimeszterben rengeteget aludtam, a harmadik pedig csak a pocak mérete miatt volt nehezebb, mint a második.
2014. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Vàlaszoló!

És a görcsök nem okoztak gondot? Nàlam is elő szokott jönni és keményedés, ami soha nem ciklikus, hanem egyhuzamban tart fél órat-óràt.

Mindig úgy aggódom!

2014. jún. 12. 13:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok mert így 32 hetesen is fitt vagyok nem voltak az elején túnetek csak a cici fájt de ennyi és azóta sincs semmi tünet. Kitartàs!!Pihenj sokat boldog babavárást!!
2014. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik trimeszterben megvolt a kis nyűgöm, az elsőben nonstop álmosság és éjszakai rosszullét (hányinger stb, minden ami sokaknak reggel van). A második trimeszterben a derekam akart leszakadni, volt, hogy a földön fetrengtem és sírtam, annyira fájt (pedig nem vagyok egy rinyagép), a harmadik trimeszterben meg akkora lettem , mint egy viziló, többliter víz volt rajtam, a gyűrűim, cipőim nem jöttek rám. De megérte minden kín, ezerszer újracsinálnám a lányomért :)

Kitartás!

2014. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!