Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második trimeszterben...

A második trimeszterben tényleg mindenki jól van, friss, üde és semmi panasza? Mert rám ez nem jellemző!

Figyelt kérdés
Sokkal inkàbb az első trimeszterben éreztem jobban magam.
2014. jún. 12. 13:12
1 2
 11/16 piroska és a farkas ***** válasza:
napi 2x2 magnesii citricit kellett szednem, nem lett semmi baj szerencsére, pedig először nagyon megijedtem.
2014. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki írt! :)


Nekem napi 3x2, azelőtt 4x2 magnesi citrici. :(

2014. jún. 12. 15:48
 13/16 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig hánytam napi 4-5 x most 25 hetes vagyok ingerlékeny ráadásul ez a meleg kikészít legszivesebben egész nap pihennék :(
2014. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én az elején annyira görcsöltem, hogy sokszor aludni sem tudtam tőle. Ahogy a görcsök elmúltak, jött a hányinger, reggeltől estig, nagyon durva, és két hónapig napi 3-5 hányás. Most kb. két hete alábbhagyott a rosszullét, már csak naponta egyszer-kétszer hányok, azóta viszont folyamatosan meg vagyok fázva, ami ma még egy kis allergiás náthával is kiegészült. És még csak most kezdtem a 2. trimesztert! Lesz ez valaha jobb? Mert én nem egészen ilyennek képzeltem a terhességet...
2014. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ivilicious ***** válasza:
nekem 2x1 magne b6 és 2x1 calcium sandoz
2014. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt én is olvastam/hallottam amikor babát vártam,és nem volt igaz rám sem. A legrosszabb a puffadás volt,ami a 10. héttől majdnem végig megvolt,ettől a második harmad se volt valami egyszerű. Minden kajától puffadtam,mindegy volt,milyen kímélő ételt eszem. Emellett nekem alacsony volt a vérnyomásom az elejétől,magasabb pulzussal,és volt,hogy fogmosás után le kellett feküdnöm pihenni,mert majd kiugrott a szívem.

2014. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!