Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, akit még megbolondít a...

Van, akit még megbolondít a terhesség és mindent borúsan lát és eltorzít? Kibírhatatlan vagyok! Semmi sem jó. Épp a párom ott akarom hagyni. Más is van így?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én az első három hónapban totál ilyen voltam. Kb. senki nem bírt a közelemben maradni, mert mást se csináltam, csak kötekedtem. Aztán el is múlt a harmadik hónap végén, mintha elfújták volna.
2010. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dilis vagyok teljesen , úgy érzem mindenki ellenem van. Túl sokat vagyok egyedül... Kinyírom a párom, családom. Teljesen felfordult az életem. Nehéz összeszedni magam, folyton csak sírok. Utálom magam is. 2 trimesztert nyomom már pedig :( Lehet így marad végig?
2010. jan. 2. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig nem volt bajom (szerintem), de mostanában már rám is párszor úgy rám jött a sírhatnék. A múltkor a dokinál ültem, vártam és majdnem elbőgtem magam, pedig tényleg semmi nem történt, csak rámjött, alig bírtam visszatartani.

34+3 hetes

2010. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy nekem pont az ellenkezőjét váltotta ki. Mióta megtudtam, hogy babát várunk (30 hete!), mindent pozitívabban látok, óriásikat tudok kacagni( előtte nem voltam ilyen, én is meglepődtem rajta) és nem depróztam be az itthon üléstől sem, pedig a 22. héttől itthon vagyok, (igaz a férjemnek sok mindent köszönhetek, nem engedte, hogy besavanyodjak, vitt minden felé, amíg lehetett.) Elfoglalom magam. Alapvetően mindig pozitív hozzáállású voltam, de most mindennek jobban tudok örülni. Néha szontyolodtam csak el, vagy hozott ki valami a sodromból, de az nagyon gyorsan átment rajtam. Most meg már a babát várjuk ezerrel, a doki szerint kibújhatna már, mert elég érett. 37 hetes kismami
2010. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
nyugi lesz ez meg rosszabb is,en most vagyok 39 hetes es a mult heten en is ott akartam hagyni,de mara mar nem igy van.ja a baratnom most szult es azt mondta a szules utanni depreszioban van ami sokkal rosszabb mint a terhessegi kitoresei voltak.
2010. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Bennem is tombolnak a hormonok. Egyik pillanatban rosszul szólnak hozzám és már pityergek is (alapesetben ez nem így lenne). A páromat nem akartam még otthagyni, odáig még nem jutottam. Még két hónap van hátra a szülésig és ez már végig kísér engem (előző terhességnél is így volt). És biztos beleszól, hogy fáradt is vagyok, mert rosszul alszok éjjel:felváltva minden, elzsibbadnak a testrészeim, légszomjam van, mindenfélét álmodok, ha felébredek, akkor fél órát nézelődők, stb
2010. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

az 1.terhességemnél nem volt ennyire látványos a "dilim".most is inkább a 2.trimeszterbe lépéstől vagyok ilyen kötekedő,mint mikor semmi sem jó.De nálam nagyon sokat tesz az,hogy az influenza járvány miatt nem nagyon mozdulok ki.Kvázi a 12.héttől nem járok csak a kötelező vizsgálatokra és napi 1-2x a 14hónapos fiammal itt az utcában sétálni.És ez nekem,az anno nagyon shoppingoló,állandóan menőnek hiányzik!És ugye a férjem tud és megy is-és ezen van nálunk a vita.néha azt érzem,hogy csak arra vagyok,hogy gyerekezzek,főzzek,mossak....tehát nem vagy egyedül ezzel a problémával.

Viszont lassan! tavaszodik :-) és ez rám mindig jól hat.Pl tegnap átpakoltattam a nappalit,és ettől,na meg a szilveszteri UH.tól nagyon jó passzba kerültem!

19+5hetes pocakos

2010. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó átérzem! Pont ezen megyek át én is.
2010. jan. 2. 22:27
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 39-ik hétbe vagyok, de hullámvasútszerűen tör rám. Valamikor tök jól vagyok, valamikor meg abba is belekötök, hogy a pohár miért van az asztalon. Nagyon elviselhetetlen én is a második trimeszterbe voltam, amikor már nem dolgoztam. Minden nap bőgtem. De majd elmúlik. Most nem a hangulatingadozásaimmal akasztom ki a párom, hanem a takarítási mániámmal.
2010. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!