Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elevitről kinek mi a...

Az elevitről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én több helyen olvastam, hogy nem olyan jó vitamin, de én nem is bírtam, 1 dobozzal vettem, de végül a Ladeevitet szedtem meg a femibiont, ezekbe halolaj is van és nem is volt semmi bajom tőlük. Az elevit székrekedést okozott és elég bivaly nagy gyógyszer lenyelni....
2014. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok rosszat hallottam róla...
2014. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 edit1979 ***** válasza:
Szia! Én az első terhességemnél azt szedtem 3 hónapon keresztül, hál'Istennek egészséges babám született, meg voltam elégedve vele. Most is azt szedek (6+5 hetes), de most kezdek megijedni. Mi az hogy sok rossz tapasztalat? Miről maradtam le?
2014. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
állítólag cisztát és egyebeket okozhat, különösen a lány babáknál (igen, nem az anyának, a babának lesz, mire megszületik :-( )
2014. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyan rosszul voltam az elevittől, hogy nem is bírtam beszedni az egész csomaggal, több kilót fogytam, mire rájöttem, hogy ez lehet a probléma, azóta gravidát szedek, nincs is tőle semmi bajom.
2014. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én rosszul voltam és hánytam tőle. Szerencsére gyorsan rájöttem az összefüggésre, így a 4. szem után abbahagytam a szedését.
2014. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is rosszul voltam tőle, hánytam és hasmenésem volt. Szerencsére babatervezésnél kezdtem el szedni, így időben tudtam váltani. Most a Gravidát szedem, semmi panaszom nincs.
2014. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én végig azt szedem a terhességem alatt, most vagyok a 33. héten. Soha semmi negatív tünetem nem volt, a babó pedig gyönyörűen fejlődik, mindene tökéletes :). Csak vitaminok vannak benne, nem okozhat semmit, csak segít hogy a baba minden fontos vitamint megkapjon, amit pl télen nehezen viszel be.. Nem kicsi tabletta, de felnőttek vagyunk, nekem mindig sikerült lenyelnem :)!
2014. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!