Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes varandos vagyok (az...

6 hetes varandos vagyok (az utolso menszi alapjan), de a doki meg nem eszlelt sziv pulzalast. Nyugtatott h maskepp minden ok,1.8 mmes embrio, szerinte kesobb fogant, jart meg igy valaki? iszonyu hanyinger egesz nap, hanyas reggelente.

Figyelt kérdés
Ha nem fejlodne, nem lenne rosszullet ugye?
2014. máj. 26. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

No para.

Nekem is 6 hetesen volt az első uh, és még embriót sem látott, csak petezsákot. De nem mondta, hogy bármi gond lenne. Nem is aggódtam. 2 hét múlva mentem vissza, akkor már volt szívhang. 38. hétre teljesen egészségesen született.

2014. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a 6. hét előtt egy nappal voltam nekem is még csak petezsákot látott, embriót nem, két hét múlva mentem vissza akkor már volt szívhang :) és a papíromon már három nappal későbbi fogantatást szerepelt. Szal nyugi :)
2014. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen még nincs szívhang. Nekem még csak a petezsákot látta. Kontrollra mentem két hét múlva, és akkor már volt szívhang is. Ne izgulj.
2014. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem láttak még embriót sem az első uh-n, pedig akkor már 6 hét 3 napos voltam. 9. héten mentem dokihoz újra az ünnepek miatt, minden rendben volt. No para, minden rendben lesz.
2014. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a cipőben járok!Hétfőn kell mennem újra, remélem addigra már lesz!
2014. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!