Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhesen 37,8 a hőm,...

4 hetes terhesen 37,8 a hőm, fáj a torkom. Gyógyszert vegyek be?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
én amikor beteg lettem terhesen azt mondta a doki h. csak ha 38 fölé megy akkor vegyek be algopyrint, de inkább menj orvoshoz az a biztos
2014. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. 38C alatt nem kell csillapítani. Hűtőfürdő nagyon hatásos (melegebb vízbe ülj és lassan 10-15 perc alatt hűtsed ki egész hidegre) Algopyrint lehet szedni, de orvosnak kell felírnia, Paramax rapid mehet, fokhagyma gyulladás csökkentő, sok folyadék, ascorbin sav mehet napi 3 szor fél kávéskanál, sós vízzel gargalizárj, Glikosept szintén alkalmazható, Tantum Verdét viszont ne vegyél mert felóldlja a nyákot a torkodba lenyeled a s ok bacit és jó gyomor húrutot is lehet kapni tőle.
2014. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mielőbb menj orvoshoz! Ahogy az előttem szóló is írta.

S lehetőleg semmilyen gyógyszert ne szedj terhesség alatt, "lehetőleg", inkább gyógynövényekkel gyógyulj.

Van elég sok jó gyógynövény, patikus is tud ajánlani.

Persze a lázadat minél előbb vidd le!!!

Vigyázz magadra!

Szép, egészséges kisbabát kívánok Neked!

2014. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!