Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyogyszert lehet...

Milyen gyogyszert lehet bevenni 8hetes terhesen ha nagyon fáj a fejem vagy a foginem gyulladásban van?

Figyelt kérdés
MILYEN GYOGYSZERT LEHET 8HETES TERHESEN?
2011. ápr. 21. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ínygyulladásra Glycosept oldat öblögetni. Fejfájásra én semmit sem szedtem be, hanem próbáltam több folyadékot, vagy kávét (nekem az alacsony vérnyomás miatt volt). A dokim szerint Algopyrint lehet.
2011. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fejfájásra panadolt.
2011. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Paracetamol tartalmú gyógyszert szedhetsz nyugodtan.

Panadolt tudom neked ajánlani.Nekem bevált mert nekem is szokott fájni a fejem és a védőnő is azt ajánlotta.

2011. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a paracetamol májkárosító, épp pár napja tudtam meg, ezért nem azt adnak a kórházak gyermekosztályán se :o

de mivel "biztonságosabb" nincs, így marad az.

én bend u ront vagy mit vettem.

2011. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: a Ben-u-ron is paracetamolt tartalmaz.

Egyébként tényleg ezt ajánlják. Nekem hőemelkedésem volt 8-9 hetesen, és a dokim tanácsára Panadolt vettem be. Sajnos előfordult már, hogy annyira fájt a fejem, hogy vettem be Panadolt - egyszer volt ilyen, éreztem, hogy nem bírnám ki a napot, ha így folytatódna, szerencsére hatott...

Előző babámmal is vettem be Panadolt, igaz, nem sokat, egész terhesség alatt kb. két szemet. Ő makk egészséges, semmi baja nem lett tőle.

Jó babavárást és jobbulást!

22 hetes kismama

2011. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
terhesség alatt csak a panadolt szedheted legalábbis ha még nem töltöted be a három hónapot.
2011. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!