Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor máshogy sem lehet?

Most akkor máshogy sem lehet?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok a doki a mult héten eltiltott a szextöl mert volt egy kis vérzésem.akkor most az orális szexet és a "kézi" szexet sem lehet?? az orgazmustol lehet valami gond??
2010. jan. 3. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
... ... ... és még egy nagy levegő... ugye ezt nem kérdezted komolyan????! Hány éves vagy??
2010. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A doki azért tiltott el a szextől mert az orgazmus által bekövetkezett méhösszehúzódás nem tesz jót a babának (ebben az esetben).Vetélést okozhat nálad, mivel véreztél.Teljesen mindegy milyen módon idézitek elő, orálisan, vagy kézzel, most tartózkodnod kell a szextől.A babád érdekében.
2010. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a szex így is úgyis szex. Épp az orgazmus az, ami méhösszehúzódást okoz, így veszélyes lehet.
2010. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alhasi vérbőség, az ami gondot okozhat. Tehát neked, semmi sem jut ki a jóból. De ne keseredj el, nem vagy egyedül ezzel. Talán nem vígasztal, mi az eleje óta nem szexelünk (2-szer voltam kórházban is, mert véreztem). De tudod a babáért mindent!

34+4 hetes

2010. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én utánaolvastam anno ennek a kérdésnek, mert az én orvosom sem részletezte. A neten található cikkekben azt ajánlják, hogy kérdezzünk rá a dokinál, mert lehet olyan, hogy vagy csak a behatolás vagy csak az orgazmus veszélyezteti a terhességet.

Én nem kérdeztem rá, hanem nehezen, de kibírtuk sex nélkül :(

2010. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves első! nem a fikázásodra voltam kiváncsi hanem segitséget és tanácsot kértem mert pont ahogy az utolso válaszoló irta nem tudom hogy maga az orgazmus vagy a behatolás okoz e gondot.a többieknek nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 3. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

... komolyan gondoltam, elképesztő, hogy úgy esel teherbe, vállalsz gyereket (ami elvileg egy felelősségteljes döntés kellene legyen) hogy fogalmad sincs a saját tested működéséről (sem)...

/első voltam/

2010. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de ezt ott és akkor, az orvosodtól kellett volna megkérdezned, hogy mire gondolt, mitől is tilt el: a közösüléstől, az orgazmustól, vagy mindkettőtől.


Ezt mi neten keresztül nem mondhatjuk meg neked, mert nem mi vagyunk az orvosod. Legyél szíves vedd a kezedbe a telefont, hívd fel, vegyél egy nagy levegőt, és őszintén, egyenesen kérdezd meg tőle, hogy mitől is tiltott el pontosan, mert a szex nagyon tág fogalom ám.


Amúgy az előzőeknek igaza van: az orgazmus méhösszehúzódást okoz. Biztosabb, ha hanyagolod a kielégülést. Én is kibírtam, te is kibírod a babádért.


25h km

2010. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el, ki lehet bírni, mi szinte az eleje óta nem szexelünk, de a jutalom: 38 hetes vagyok és a babával minden ok, semmiféle vérzés/barnázás nem volt az egész terhesség alatt. Nekünk ennyit megért.
2010. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!