Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok az alkalmazások/pd...

Melyek azok az alkalmazások/pdf-ek, amiket hasznos lenne letölteni a telefonomra teherbeesés/terhesség és gyereknevelés alatt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a 180 grammos diéta táblázatra, vagy akár egy ovu-kalkulátor. Lehet angol/német nyelvű és magyar is.


Ti miket töltöttetek le az ebookra/telóra, ami hasznos? Azért gondolom, mert ezek mindig nálam vannak, mi az, ami jó, ha mindig nálam van?


26L



2014. jún. 16. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a telómon a WomanLog-ot használtam, amivel a mensit lehet követni, illetve hogy mikor van (kb.) peteérés, mikor voltatok együtt, ilyesmi. Amikor a babát terveztük, akkor ebben jelölgettem a napokat. Amikor terhes lettem, a WomanLog Pregnancy verzióját használtam, ebben jegyzeteltem, hogy mikor, milyen vizsgálatra kell mennem, mutatta a terhességi heteket, és ilyen kis összefoglalót, hogy épp mi történik azon a héten a magzattal. Ja, meg vissza is számolt, de azt nem szerettem nézegetni. :) Mióta megszületett a kicsi és szoptatom, a BabyNursing segít, ami méri és rögzíti, hogy mikor, meddig szoptattál és melyik mellből. Ez nekem hasznos, mert néha azt se tudom, fiú vagyok-e, vagy lány, azt meg végképp nem, hogy hány órája és melyik mellből szoptattam.. Gondolom ha már rutinosabb leszek, nem fog kelleni a program. :)

Ezek az alkalmazások iOS-re vannak, de nagyon hasonló programokkal tele van az Androidos és a Windowsos webáruház is.

2014. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

:) Pár éve még okostelefon sem volt, nem hogy alkalmazások. :) Az a meglátásom, és sajnos saját tapasztalatom, hogy túl sokat olvasunk, ezáltal sokkal többet aggódunk. Régen a dokira hagyatkoztunk, amit ő mondott az volt a szentírás. Mostmár megkérdőjelezzük az orvos véleményét, mert az okostelóm mást mond. :)


Minek a ch diéta, ha még terhes sem vagy? Ne tervez ennyire előre, mert a végén nehéz feldolgozni a csalódásokat. Hagyd, hogy megtörténjenek a dolgok.


Ettől függetlenül lehet, hogy letöltök egy ch diétát a telómra, mert 16 hetes vagyok és már 4 kilót híztam. :)

2014. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Minek a ch diéta, ha még terhes sem vagy? Ne tervez ennyire előre, mert a végén nehéz feldolgozni a csalódásokat. Hagyd, hogy megtörténjenek a dolgok."


Nem is tervezek terhes lenni még, csak érdeklődtem. Egyébként tartok ch diétát, és van ilyen alkalmazás a telómon. Most őszintén: mobilneteznem kellene inkább a boltban, hogyha valaminek nem tudom az értékét?:)


Reméltem, hogy nem fog egy ilyen komment érkezni, hogy "bizony a kőkorban még naptej sem volt", na hát most van, és ideje kihasználni a technikát, mert értünk fejlesztik, nekünk!:)

2014. jún. 16. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tervezed a terhességet, minek tetted fel a kérdést?
2014. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Jesszusom! Te paranoiás vagy! Viccesen megjegyeztem, hogy amikor a fiammal voltam terhes(4 éve), még jóformán okos telefon sem volt. Erre már kioktató vagyok. Ki akar téged oktatni?

A kérdésed pedig úgy szól, hogy mit érdemes letölteni a telefonOMra. Tehát magadnak akarod letölteni. Aztán meg azt írod, hogy nem szándékozol teherbe esni. Számomra ez ellentmondásos volt, így a puszta kíváncsiság vezérelt.

Inkább valami relaxációs alkalmazást tölts a telódra, hátha az segít egy kicsit rendbe tenni a zavart a fejedben és lenyugodni. :)))

Na, most asszem kioktató voltam! De csak a magam szórakozására, meg azért, hogy mondhasd, hogy igazad volt. hahaha

2014. jún. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, mert így mondhatom megint!:))


szerintem semmi baj nincs a megfogalmazással, hiszen nem tiltja a törvény az E/1.-ben fogalmazást:)

2014. jún. 19. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!